Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Katlanir Ayna

yeni yazılım çıktıysa bilemicem ama bana olmadığı söylendi

Doğuş'u aramak ya da gitmek kesin çözüm.. :)

Öncelikle aracın içinde aynanın kapanması için bir alıcı modulü olması lazım ki bu yok o yuzden isterseniz kumandaya windows XP kurun yine olmaz.. Ben cok arastırmıstım...

İçerden nası kapanıyo ya düğme var da ben mi bilmiyorum yoksa..?:)

makyajlı kasalarda içerden kapanabiliyor, 2002-2006 da yok malesef :)

sinir oldum şimdi.. içerden kapatmayı unutuyorum, inince aklıma geliyor hep..

makyajlı kasalarda içerden kapanabiliyor, 2002-2006 da yok malesef :)

Nasıl arkadaşım bende 2005 TDI s-rider ibiza vardı ve yeni sattım ben içerden sol ayna ve sağ ayna ayarlama düğmesinden (o düğme dört kademedir yukarı da iken sol aynayı ortada ısıtmayı aşağıda sağ aynayı kontrol eder ısıtmanın karşısıda katlama ve açma işini yapar) hem kapatıyor açıyor ve ısıtmasını çalıştırıyordum. Siz 2002 ve 2006 için yok demişsinizde?

Nasıl arkadaşım bende 2005 TDI s-rider ibiza vardı ve yeni sattım ben içerden sol ayna ve sağ ayna ayarlama düğmesinden (o düğme dört kademedir yukarı da iken sol aynayı ortada ısıtmayı aşağıda sağ aynayı kontrol eder ısıtmanın karşısıda katlama ve açma işini yapar) hem kapatıyor açıyor ve ısıtmasını çalıştırıyordum. Siz 2002 ve 2006 için yok demişsinizde?

Sizinkinde vardı ise bu güzel tabi.. ama yukarıda arkadaşımızın sorduğu gibi normalde makyajsız kasalarda olmaması lazım ...

hadi yaa bak ben onu kumandadan oluyo sanıyorum bu kötüymüş :)

Geri
Üst Alt