Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Katlanir Ayna

Mert G

Kayıtlı Üye
Arkadaslar selam,
Eski leonumda aynalar kumandadan katlanabiliyordu, ibizada denedim ama olmuyor. Sadece icerdeki dugmeyle mi katlanabiliyor aynalar, yoksa yeni bir yazilimi fln var mi kumandayla katlaabilmenin?

ibizayı bilmiyorum ama cordobada kesinlikle iceriden düğme ile kapatılıyordu,ibiza ile cordobanın elektronik işleyişi büyük oranda aynı olduğu için ibizadada muhtemel içeriden kapanıyor.

çok ilginç, 1 aydır kimse cevap yazmamışmı yahu :):)

ben servise sormustum o konuyu; ibizalarda yazzilimla falan yapilmiyormus. illa elle iceriden kapatmak lazimm.

Bende ibiza sport rider var en fullü. Malesef ki yazılımda olsa katlanmıyor denediler yokmuş yazılımı. Her çıkarken içerdeki tuşundan kapamak zorunda kalacaksınız :( ben hep öyle yapıyorum

Gercekten kötu bır durum kumandadan kapansa gercekten cok gusel olurdukı malesef ıcerıden kapatıyoruz :)

bence yazılımla yapılıyordur

Geri
Üst Alt