Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kartepe snowbord

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaaa karar veremiyorum gitsek mi..pazar günü acayip curcuna oluyor orası veee kesinlikle çok organize gitmek lazım:)yoksa eziyet olur..şubat tatilide var..detaylı program var ise
ona göre kesin kararı daha net verebilir insanlar..orada greenparkta park sorunu bile yaşayabiliriz 15 araçtan fazla olursa ..

yaaa karar veremiyorum gitsek mi..pazar günü acayip curcuna oluyor orası veee kesinlikle çok organize gitmek lazım:)yoksa eziyet olur..şubat tatilide var..detaylı program var ise
ona göre kesin kararı daha net verebilir insanlar..orada greenparkta park sorunu bile yaşayabiliriz 15 araçtan fazla olursa ..

evet tuba doğru sölüyor :eek:key: kesinleştirilsin ona göre gelebilirim bende :D

evet tuba doğru sölüyor :eek:key: kesinleştirilsin ona göre gelebilirim bende :D

her ikinizde haklısınız ne yapılır nerede yenir nerede park yapılır tam detaylı bir yer söyleyemiyorum çünki oraya gidip mekanlarla konuşmak lazım neresi uygun ve temiz ve nezih ve hatta rahat edebileceğimiz bir yeri araştırmak lazım dediğiniz gibi gidince curcuna veya ayrı düşmemek için oraları bilmiyorum serbaydan yardım isteyeceğim ama sizleride yazıyorum çünki biz zaten curcunaya gidiyoruz :D

şöyle bir şey var, kartepeye günü birlik turları araştırdım neredeyse hepsi sabah 6:30 hareket diyo.. yani bizim 8 civarları geç kalırmı acaba?
ayrıca çok organize olabiliceğimizi düşünmüyorum sonuçta orda herkes ayrı aktivitelerde ayrı alanlarda olucak... belirli bir saat belirlemediğimiz sürece ben orda kimle yanyana olabilicem ki sonuçta? bitek yolda ve ara yemekte birlikteyiz bence

şöyle bir şey var, kartepeye günü birlik turları araştırdım neredeyse hepsi sabah 6:30 hareket diyo.. yani bizim 8 civarları geç kalırmı acaba?
ayrıca çok organize olabiliceğimizi düşünmüyorum sonuçta orda herkes ayrı aktivitelerde ayrı alanlarda olucak... belirli bir saat belirlemediğimiz sürece ben orda kimle yanyana olabilicem ki sonuçta? bitek yolda ve ara yemekte birlikteyiz bence

olunur tabi bi nokta belirlenir aktivitesini bitiren gelir oraya toplaşılır:D

daha önce kartepeye bir çok defa gittim ve naçizhane fikrimi söylemek gerekirse,kalabalık bir şekilde pazar günü gitmek ölüm olur..ben her gidişimde 7 de yola çıktım çünkü dağa çıkmak vs. vakit alıyor ve sonrasında çok kalabalık oluyor.
yemek kalabalık sayılar için dahada bir eziyet olacaktır.biz yanımızda soğuk sandviçler hazırlayıp gidiyorduk ve sırt çantamıza atıyorduk..pistin başında sağda bir yer var oturulacak,dileyen gidip oturabiliyor.ancak orasıda açık olduğu için oturamıyorsunuz fazla bir süre..
herkes kendi arabasıyla gitmek isterse arabaları park etmek çok çok büyük bir dert olacaktır.ayrıca dağda kayak kiralamak isteyenler için o da sıkıntılı çünkü genelde kalitesiz kayaklar ve kayak ayakkabıları.biz o yüzden dağa çıkmadan aşağıda kiralayıp arabalara arka koltukları açıp çıkıyorduk.
hafta içi böyle bir organizasyon yapılması çok zor birçok kişi çalıştığı için ama pazar günü tatil zamanında gitmek pekte mantıklı değil..

orası curcuna olmasa bile zaten akay'ı karıştırdığımız gibi orayıda curcunaya çeviririz çünkü çok güzel kalabalık yakalıyoruz :) ama bence güzel olan yanıda bu ama araç parkı sorun olursa gerçekten kötü olur...

bence gidiş saatini daha erkene almalıyız erken gidersek kıyafet ve ekipmanı olmayan arkadaşlar sıkıntı yaşamaz çünkü çok çabuk bitiyor beden kalmıyor.ayrıca erken gidilirse park sorunuda yaşanmaz biz normalde 5-6 gibi avrupa yakasından çıkıyoruz 9-10 gibi ekipmanları almış kahvaltımızı yapmış olarak piste giriyoruz

Ben DE VARIM :D:D:D YEK ve TEK :D Hükümet Ana Gene iş başında poffff :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt