Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kargonuz geldi :D

reklam güzel ama benim kız arkadaşım gidip öyle öpücek elamanın tekini son aşk öpücüğü olur bana..ayırırım yolları direkt.. :D :D

Hahahahahahah off nan sandalyeden düştüm valla ne olsa götürür getiririz taşırız ne olsa mantığının en uç noktası ha :D :D :D :D

güldün ok ama hoşuna gitti mi abi empati yapınca onu söyle.. :D :D

Empatiyi boşver az evvel bizim bir Hamdullah abimiz var onunla telefonda görüştüm ve sana bu şekilde bir kargoyu ne kadara yollayabileceğimizi sordum allahtan çok bir şey istemedi :D

Empatiyi boşver az evvel bizim bir Hamdullah abimiz var onunla telefonda görüştüm ve sana bu şekilde bir kargoyu ne kadara yollayabileceğimizi sordum allahtan çok bir şey istemedi :D

gönderen sen mi olucaksın abi.. :D :D :D

Offf, keşke daha erken görseydim yeterince gülerdim :D. Milleti uyandırmamak için gülemedim

Geri
Üst Alt