Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karadedeler Olayi

gerçekten bişi yok panaromal i bende izledim ondada bi etki yapmadı :D
Zaten bu tarz filmler ya çok etkiliyo ya da hiç etkilemiyor:)
Saçma sapan korku filmlerinden korkmamda bu tarz görünmeyen olmayan şeyler sorun benim için :D

Zaten bu tarz filmler ya çok etkiliyo ya da hiç etkilemiyor:)
Saçma sapan korku filmlerinden korkmamda bu tarz görünmeyen olmayan şeyler sorun benim için :D

yha hepsi seneryo hepsi numara o yüzden ben böle şeylerden etkilenmiorum :D çok çok film var bu konuda hepsi aynı bitanesini izle gerisini çöpe at yani :D

bu konu aynen techte geyık konusu olsun dıye acılmıstı bayagı b gulundu eglenıldı tırsıldı sonunda kapatılmıstı konu fazla geyıkten hahahaha:D

Türklerin çektiği bazı korku filmleri gerçekten çok başarılı. Bizleri derinden etkileyebiliyor. Musallat bunlardan biri:)

Türklerin çektiği bazı korku filmleri gerçekten çok başarılı. Bizleri derinden etkileyebiliyor. Musallat bunlardan biri:)

Neden cunku kucuklugumuzden beri dinin bazi unsurlari hep korkutucu gelmistir..ve bazi yapimcilar bunu cok iyi kullaniyorlar.

Bizim Köyde anlatılan meşhur at üstündeki kesik başlı gelin hikayesini buraya yazsam forumda kimse kalmaz:D

Son yıllarda elde kamera çekim tekniğine dayalı çok film var, izlerken bana rahatsızlık veriyor, liseli filmi gibi...

Geri
Üst Alt