Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput Maskesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hadi ya, simdilik bi belirti yok 2 ay falan oldu, sabah bakiim iyice bi :rolleyes: , garantili urun sonucta naptilar tekrar takmadilar mi
benim 147'mi aldığımda önceki sahibi yapalı 2 yıl olmuştu sararma yoktu ama üstünde çizikler vardı onlara da araba pasta cila yapılırken bi kaç cila ile düzelttiler

Louis Vuitton ıstıyorum ama nasıl durur arkadaslar ya cok hosuma gıttı bu olay :D

benim 147'mi aldığımda önceki sahibi yapalı 2 yıl olmuştu sararma yoktu ama üstünde çizikler vardı onlara da araba pasta cila yapılırken bi kaç cila ile düzelttiler

siyah arabada zaten sararma pek bellli olmaz sadece renk tonu değişir en fazla

Benim hiç ilgimi çekmiyor bilmiyorum abes duruyor gibi tabi bu benim fikrim.Ben asla bunu uygulamam.
Yalnız şunu biliyorum kalitesizler sorun yaratıyor yaparsanız kaliteli olsun bir kere olsun.

xx

9. resımdekı cok hosuma gıttı vala ne dıım Louis Vuitton guzel dururmu acaba :S

ayberk kanima girdin :) her zaman takmam ama uzun yola giderken cok iyi olabilir

Louis Vuitton ıstıyorum ama nasıl durur arkadaslar ya cok hosuma gıttı bu olay :D

9. resımdekı cok hosuma gıttı vala ne dıım Louis Vuitton guzel dururmu acaba :S

Krem rengi LV'yi beğendiysen ondan malesef kalmadı :( Kahverengi olanlardan var. Valla değişik bişey, öyle arada bi zevkine takıyorum ben :)

ayberk kanima girdin :) her zaman takmam ama uzun yola giderken cok iyi olabilir
Komple maskalerde var uzun yol için onlar çok daha iyi. Çamurlukların yarısına kadar komple kapatıyo aracın önünü.

Bu bahsettiğinin resmi var mı Ayberk? Ayrıca Füme LV var mı? :confused:
Leon üzerinde malesef örnek resmi yok :( Ancak şu var:
front_end_mask.jpg

Şimdi arkadaşı arayıp sordum yarın bana haber vericek. Tekrar buraya yazarım elinde hangileri kaldıysa :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt