Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaput Maskesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evt ilk olmak lazım yoksa gördü de yaptı olmak var..hoş ayberkten gördük ama olsun

Kaputun üzerine sümük gibi bi film çektirmekten iyidir bence :)

bizim adana antep tarafında transitlere yapıorlar. bir süre sonra altındaki boya rezil olduğu için sökemiyorlar.

Boyayı rezil eden maskeler 20 TL'lik muşambadan yapılan maskeler.

Bugün Erkin'in aracını da Burberry'ledik :) Daha net resimlerini eklerim ileride:
164800_488189192934_672637934_6007572_8133076_n.jpg

siyahı nasıl durur acaba benim arabada..peki su doluyor mu yağmur falan yağdığında içi ayberk ?

siyahı nasıl durur acaba benim arabada..peki su doluyor mu yağmur falan yağdığında içi ayberk ?

Ben ıslak havada hiç kullanmadım açıkçası Aybars. Ancak Emre aracında sürekli kullanıyo. Onun aracından gördüğüm kadarıyla içi çok az ıslanıyo. Haftada bir maskeyi söküp içini temizlersen bir sorun yaratacağını sanmam :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt