Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaloriferden gelen pis koku

murataruz

Kayıtlı Üye
Merhaba iyi günler. 2 tıl önce petek degişmiştim ve kış aylarına girerken kalorifer tesisat temizliği ve gerekli filtreleri degistirdim. Kalorifer sıcak açtığımda araca çok kötü koku geliyor, soğuk acınca gidiyor. nasil bir yol izlemem gerek tesekurler

Merhaba iyi günler. 2 tıl önce petek degişmiştim ve kış aylarına girerken kalorifer tesisat temizliği ve gerekli filtreleri degistirdim. Kalorifer sıcak açtığımda araca çok kötü koku geliyor, soğuk acınca gidiyor. nasil bir yol izlemem gerek tesekurler
Merhabalar

Wurth klima petek temizleyici ile temizleyip koku duzenleyici uygulamalarini sirasiyla yapiniz sorun cozulecektir

Aynı sorun bende de var sanki leş gibi kokuyor

Ben ortalık düzelince autocluba götürüp klima temizliği ve ozonla dezenfekte yaptırmayı düşünüyorum.büyük ihtimal klima kanallarında rutubet oluştu.

Geri
Üst Alt