Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kalorifer

Sürekli dış sirkülasyon açık olmalı.
Araç ısınana kadar camların buhar yapmaması adına klima (AC) açık olmalı ve 1 cam 2 cm kadar aralanmalı.
Sonrasında otomatiğe alıp klima (AC) yi kapatırsanız gayet güzel çalışıyor. Ben sürekli 23 derecede kullanıyorum. yeterli oluyor şu dönem. Havaların eksilere indiği zamanlarda 25-26 lara çekiyorum.
Camların sürekli buhar yapmaması adına araç içi nem olmamalı. Buna dikkat ederseniz daha konforlu olur.

Sürekli dış sirkülasyon açık olmalı.
Araç ısınana kadar camların buhar yapmaması adına klima (AC) açık olmalı ve 1 cam 2 cm kadar aralanmalı.
Sonrasında otomatiğe alıp klima (AC) yi kapatırsanız gayet güzel çalışıyor. Ben sürekli 23 derecede kullanıyorum. yeterli oluyor şu dönem. Havaların eksilere indiği zamanlarda 25-26 lara çekiyorum.
Camların sürekli buhar yapmaması adına araç içi nem olmamalı. Buna dikkat ederseniz daha konforlu olur.
teşekkürler bilgiler için ben sadece ön cam buğu giderme için olan tuşa basıp sıcaklığı 25 derece yapıp kullanıyordum dün çoluk çocuk bindik baktım arka yolcu camları buğulu demek ki bi şeyleri eksik yapıyorum dedim. ayrıca trafik ve hep soba dumanı adanamız o iç sirkülasyonu nasıl kullanmalıyız acaba?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Güzel konu benim aracımda ibiza climatronic var bende iç hava sensörü nerde diye hep merak ederdim çünkü kitapçıkta yazmıyor yeri. Acaba klima tuşlarının olduğu yerde iki fan hızı ayarındaki siyah parlak olan yuvarlak çıkıntı mı sensör arkadaşlar?
Ayrıca iç hava devirdaim düğmesini tüneller,kötü havalı yerlerde,tozlu yerlerde kısa süreli açın .
Bagaj bölümünde hava menfezleri nerde bu arabada

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt