Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kahvaltı ve karting organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben gelemeyebilirim gelemessem darılmayın lütfen..

Faruk abim gelmiyo musun yarın. ??

Yiğit yarın sabah yeni pistte THY Opet Müdürleri gelecek, onlar gelmeden kaynak haritaları ile raporları son ana kadar güncellemem gerek. Bu şartlarda gelmem işi zora sokar abicim. Aslında Şirin'de gelmeyi çok istiyordu ama benden kaynaklanan sebeple katılamayacağım.

arkadaslar kahvaltıya gelıcektım ama arabamda sorun cıktı ıkı gundur onunla ugrasıorum..caglar kardesımde aradı tesekkur ettım gelıcem dedım ama bıtıremedıgım ıcın gelemıyorum ıns.bıdahakı bulusmaya gelıcem....iyi eglenceler

arkadaslar kahvaltıya gelıcektım ama arabamda sorun cıktı ıkı gundur onunla ugrasıorum..caglar kardesımde aradı tesekkur ettım gelıcem dedım ama bıtıremedıgım ıcın gelemıyorum ıns.bıdahakı bulusmaya gelıcem....iyi eglenceler

sağlık olsun

Biraz önce sözlü olarak bir üyemize daha haber verdim oda gelebilir tesadüf yolda gördüm...

Arkadaslar eve simdi geldim; sabah gelemeyecegimi uzulerek belirtiyorum. Hepinize afiyet olsun. Iyi eglenceler herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt