Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

K.kartı kart ücreti

ben de aradım öyle dedim yok iptal edemeyiz dediler bende mi bir sorun var anlamadım:)

İlçe tüketici hakem heyetine kimlik fotokopin,ekstre ve dilekçe ile gıdıyorsun tüketici mahkemesine veriyorsun.Ben hepsine yaptım.Geri aldıgım ücretlerle fidan kampanyasına katıldım.Bankalar uc sayfa savunma yapmasına ragmen bahsettıklerı hıcbırsey sozleşmede yazmıyor.Mahkeme para iadesini bir daha alınmamak üzere yapıyor.Bir sefer mahkemeye veriyon tamamen kurtuluyorsun.

Mehmet kardeş, Garanti için de aynı şey geçerli mi?

bana yapi-kredi'den her yil 70 lira ucret geliyor. ariyorum ve odemeyecegimi soyluyorum.
3 ayda 1600 Tl harcama yapin almayalim diyorlar. bende tamam diyorum. bu sekilde anlasiyoruz :)

şunu da yapabilirsin ara ve kapattıracağını söyle onlar başta chip para vs vs önerecekler istemiyorum kararlıyıp kapattıracağım de onlarda müsteri temsilcilerine durumun iletileceğini şu tarihe kadar geri dönüş yapılacağını sonrasındada kartın kapatılacağını söyleyecekler son gün arayacak müsteri temsilcisi siz çok değerlisiniz bitanemiz göz bebeğimizsiniz diyecek ve 6 ay kapattırmamak koşulu ile ikinci bir süre vermeniz karşılığında kart ücretinizi iade edeceklerini söyleyecekler sizde kabul edeceksiniz. birden fazla kart için farklı bankalarda inanın hep aynısı oldu bir şansınızı deneyin derim tabiki tüketici mahkemesi vs de bir seçenek

evet caner aynen öyle oldu 6 gün içinde tekrar arayım kartınızı actırabılırsınız dedı ben sınırlendım ıptal edn dedım ıptal ettıler 6 gn ıcınde actırabılırısınız dedıler yarın amasya dakı subeyı arayacam onlar gerı yatar paranız demıslerdı bakalım ne dıyecekler yok sa 6 gun bekleyım mı veya tuketıcı haklarına mı basvuruym sızce? pekı 6 ay sonra tekrar kart ucretı yansıtmasınlar ?

şunu da yapabilirsin ara ve kapattıracağını söyle onlar başta chip para vs vs önerecekler istemiyorum kararlıyıp kapattıracağım de onlarda müsteri temsilcilerine durumun iletileceğini şu tarihe kadar geri dönüş yapılacağını sonrasındada kartın kapatılacağını söyleyecekler son gün arayacak müsteri temsilcisi siz çok değerlisiniz bitanemiz göz bebeğimizsiniz diyecek ve 6 ay kapattırmamak koşulu ile ikinci bir süre vermeniz karşılığında kart ücretinizi iade edeceklerini söyleyecekler sizde kabul edeceksiniz. birden fazla kart için farklı bankalarda inanın hep aynısı oldu bir şansınızı deneyin derim tabiki tüketici mahkemesi vs de bir seçenek

evet caner aynen öyle oldu 6 gün içinde tekrar arayım kartınızı actırabılırsınız dedı ben sınırlendım ıptal edn dedım ıptal ettıler 6 gn ıcınde actırabılırısınız dedıler yarın amasya dakı subeyı arayacam onlar gerı yatar paranız demıslerdı bakalım ne dıyecekler yok sa 6 gun bekleyım mı veya tuketıcı haklarına mı basvuruym sızce? pekı 6 ay sonra tekrar kart ucretı yansıtmasınlar ?

şikayetim var adlı sitelere yaz bak buda iyi çözüm oluyor hemen halledıyorlar

benimde başıma geldi yapılacak şey gayet basit..
müşteri temsilcisi ile görüşmeyin direk olarak takım liderini isteyin.. müşteri temsilcisi diretecektir yetkili benim diye ama takım lideri için zorlayın:) hiç bir bankanın şu an zorunlu bi kart aidatı alma mecburiyeti yok.. bende garanti maaş müşterisiyim. aynı şekilde kart aidatı benden de almışlar.. ben 2 saat içerisinde geri aldım paramı. yapılacak iş çok kolay görüştüğünüz kişinin itiraz karşılamasına izin vermeyin. siz telefonu kapatmadan hiç bir müşteri temsilcisi görüşmeyi sonlandıramaz! takım liderini isteyip şu an paramın iadesini istiyorum telefonu iade gerçekleşene kadar kapatmıyorum ki sende kapatamassın benim memnuniyetimi sağlamak zorundasın dediğiniz an o film kopar:).. bu arada garanti bankasında böyle bir sorunu olan varsa direk 4440338 i arasın:)

en güzeli, en dertsizi,en mantıklısı hiç kart kullanmamak.yaşasın kartsız nakit hayat...

Geri
Üst Alt