Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jetta(Golf)Leon Karşılaştırması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere konuyu açan arkadaş eğer şu anda seat sitesindeyse bize vw i sevdirmeye çalışmayacak. Nereye kadar ya bu zorlama zorlama. İstemiyorum işte hala konuşuyorsunuz. Yok kaliteymiş yok bilmem neymiş.

Ömer benim babamda 2008 Passat Exelusive 2.0TDI var. O araçdan tıkırtı geliyor buna ne diyeceksin?

Passat kötü, passat 2.sınıf, passatın malzeme kalitesi kötü :D

---------- Post added at 01:16 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

Bir kere konuyu açan arkadaş eğer şu anda seat sitesindeyse bize vw i sevdirmeye çalışmayacak. Nereye kadar ya bu zorlama zorlama. İstemiyorum işte hala konuşuyorsunuz. Yok kaliteymiş yok bilmem neymiş.

Hakan biraz sakin :) İstemiyorsan konuyu okumazsın olur biter kardeşim.Tartışmak isteyenler konuya dahil olursa kavga çıkmaz zaten biraz sakin...

Arkadaşım bilmem biliyor musun biz Jetta'dan önce 2001 model İbiza Signo sahibiydik ben Seat sever değilim Seat kullanıcısıyım ve aracımız şuanda kuzenimde aslında babamın satmaya niyeti yoktu.Model yükseltmek amacıyla sattık.Volkswagen aldık.Araç şuan kuzenimde ve zaten kötü bir araç olsaydı akrabama değil yabancı birisine satardım

---------- Post added at 01:19 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

Gelmiyorsa iki gözüm kör olsun :)
Tamam Alp abi sen öyle diyorsan öyledir.Fakat bunlar kullanım ile alakalı şeyler Emre abinin bahsettiği mevzu bayiden çıkar çıkmaz olmuş olan bir mevzu birde Emre abiye soralım.Onunda babasında Passat 1.4 TSI Comfortline var Emre abi sizin Passat'ta ses tıkırtı geliyor mu ?

Yani bizde golf 4 ve golf 5 kullandık. Fakat şekil olarak hemde donanım olarak golften daha iyi leonu bulduk ve aldık ve buna kimse karışamaz. Herkes istediği arabayı parayı basar alır. Kimsenin aracını kötüleme hakkımız yok. Yok o iyiymiş yok bu iyiymiş...

Alp abi konu buraya kadar geldi Emre abiyle Seat'a ne dediysek fanatiklik yaptın.Şimdi babanın arabasından tıkırtı gelmeye mi başladı :)

Bir ''Türkçe''ci olarak bu cümlenden de asıl fanatikliği senin yaptığını söyleyebilirim.Şunu kabul etmelisin ''Vw Hatasız Değildir'' yada ''Vw arabadan hiçbir zaman ses gelmez''. Bütün arabaların (Mercedes,Audi,Bmw,Porsche) hepsinin belli kusurları vardır.Alp'in babasının passatından tıkırtı gelmesi bütün passatları kötü yapmaz ya da sizin jettanın tıkırdamaması bütün jettaları iyi yapmaz.

Yani bizde golf 4 ve golf 5 kullandık. Fakat şekil olarak hemde donanım olarak golften daha iyi leonu bulduk ve aldık ve buna kimse karışamaz. Herkes istediği arabayı parayı basar alır. Kimsenin aracını kötüleme hakkımız yok. Yok o iyiymiş yok bu iyiymiş...
Bakın işte kendi ağzınızla yakalandınız.Bizim kimsenin arabasını kötülediğimiz yok zaten bu devirde kötü araba diye birşey kalmadı.Golf daha ağır başlı bir tasarıma sahip yüksek kalite ve donanım sunuyor.Leon ise daha sportif bir tasarıma sahip yani gençlere hitap eden tipten Leon'un en fullü fiyatına Golf'ün başlangıç paketini alabiliyorsunuz.Ne demek istediğimi anladığınızı düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt