Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantları görelim

Tesekkur ederim. Jantlar 18' :) Daha once 17 orjinal fr janti kullaniyordum sonra bunlara gectim. Simdide 18 orjinal fr janti kullaniyorum uzerinde kucuk bi uygulama yapmistim begenmedim soktum orjinal halini kullaniyorum şöyle oncesi sonrasi fotoğrafı koyayim fikir alayim sizdende.

34b71fadefcb6dd05c3767bb680b115d.jpg
Tek kelimeyle üstteki...

Sanki jantı 1" aracı da 10hp arttırmış...

Trakyalı Gönderdi...

Tesekkur ederim. Jantlar 18' :) Daha once 17 orjinal fr janti kullaniyordum sonra bunlara gectim. Simdide 18 orjinal fr janti kullaniyorum uzerinde kucuk bi uygulama yapmistim begenmedim soktum orjinal halini kullaniyorum şöyle oncesi sonrasi fotoğrafı koyayim fikir alayim sizdende.

34b71fadefcb6dd05c3767bb680b115d.jpg
Alttaki orjinal 18' fr oldukça güzel edition jantlar bence oldukça yakışmıştı benim oyum öncelikle edition ama 18 fr ekstra yakışıklı güle güle kullanın kazasız belasız

• Beğen
Reaksiyonlar: FReD
Ayni uygulamayi yine yapmayi dusunuyorum zaten abi. Kucuk kucuk folyolar yapistirmistim üzerine o görünümü kazanmıştım. Tesekkurler
söylemesen arasının boş olduğunu sanmıştım çok orjin ve dediğim gibi jantı olduğundan büyük ve bi okadar havalı göstermiş
Tek kelimeyle mükemmel durmuş

Trakyalı Gönderdi...

söylemesen arasının boş olduğunu sanmıştım çok orjin ve dediğim gibi jantı olduğundan büyük ve bi okadar havalı göstermiş
Tek kelimeyle mükemmel durmuş

Trakyalı Gönderdi...
Bunu yine uygulayip tekrar resim atarim eyvallah abi

Merhabalar, aklımdaki tek jant modeli.Bu jantları nereden temin edebiliriz acaba.
merhaba kardeşim cupra jantlarını sahibinden de bi jantcıda gördüm 2000 tlye gidip aldım bende çok aradığım ve beğendiğim bi janttı. Ama üzerinde duruşu hoşuma gitmedi ne yazikki. Aldıktan 2 gün sonra da başka bir forumdan bir arkadaşa 2400 e sattım. Yeni golf R jantlarından taktım arabayı basıcaksan düşün derim yakışıyor.
13227106_10154259235219797_6800752357018956719_n.jpg

Geri
Üst Alt