Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

neyse artık o zman...bekleriz seni kardeşim ;)

Acele etme Mert bence.Jantın cidden çok hoş.En azından üzerine 1000TL verilip başka bir jant alınmayacak kadar hoş :) Photoshopta da bakarız beğenirsen boyatırsın.Erhan'da anlıyor photoshoptan o da yardımcı olabilir sana.

Mert fazla zamanım yoktu abi ayrıntılı uğraşamadım bi bak istersen ;)

21xy0g.jpg

---------- Post added at 02:42 ---------- Previous post was at 02:40 ----------

Ama fikrimi soracak olursan , orjinal hali çok daha asil duruyo siyah'tan, jantların tasarımı falan çok güzel maşallah.

bence hemen yarın siyaha boyat =)) kaliperleride beyaz yaptın mı tadından yenmez..

Jantlar beyaz kaliperler siyah olmalı bence.

doukancım saol kardeşim...şaşırdım bianda görünce benim konumu.ama daha dün yine aklımızdan geçti bu konu...ben de mat siyaha boyatıp sarı brembolardan almayı düşünüyorum...

jantını ya beyaz kalıperı kırmızı yap yada mat sıyah yap kalıperını sarı bılemedın beyaz yap ....

Geri
Üst Alt