Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

jant renk seçimi

seçelim

• parlak krom

Kullanılan: 5 13.9%
  • titanyum grisi

Kullanılan: 19 52.8%
  • mat siyah renk.

Kullanılan: 12 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
süpersin Faruk abi..
umarım istediğin gibi olur..sonra vay benim halime.. :D :D

jant istediğim gibi olur, ama tam olması için senden yatırım hesabı bekliyom, cumartesi lot alım için giriş yapacaz hesabına unuttum deme sakın cumartesi.

Faruk abi ben anlamam hakkaten o işlerden Cumartesi anlatırsın haftaiçi hallederim en iyisi.. :)

hazır olmazsan nasıl anlatayım sana, uygulamalı derse verecez işte daha ne istiyorsun :D yarın şubene uğra halledelim bu işi. Pazartesi anlamaya başlarsın yavaşta ufaktan.

Faruk abi sen lotları alsan ben cebime koysam çekmecemde 2 sene hiç dokunmasam olmuyo mu.. :D

olmuyor Yiğit, cebindeki lot hiç bir işe yaramaz, bölünür yada temettü verirse elin adamı bakkal defterinden seni bulamaz bulmak da istemez. İnternet çocuklarıyız ne var bunda çekinecek paşa, açtır şu hesabı bak iyilik yapcaz zorla hala itiraz ediyon yaw anlamadım gitti...

Kızdırma beni gece gece :D:D:D

tamam abim ayarlicam en kısa zamanda.. :)

Yiğit jantlardan birini numune boyamışlar, daha vernik atmamışlardı. Bu haliyle bile çok güzel görünüyordu. Teşekkürler abicim seçtiğin renk için. Acele etmeden hepsinin bitmesini bekliyecez. Sanırım cuma günü tüm iş bitmiş olur ve araç üzerinde olur. İşteyim foto koyamııyorum burdan, akşama atarım verniksiz boyanmış halini.

Delil de gördü numuneyi, onun da ofisten yanımda gelen arkadaşın da beğenmesi tercihin doğru olduğunu kanıtladı.

foto atölyede çekilmiş, atölye ışıklandırmalar beyaz floresan. ışıktan dolayı renk tam kendini göstermese de yine de fikir verecektir. Bu vernik atılmamış halde, ben sonucu çok beğendim

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:50 ----------

buda başka bir açıdan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt