Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant değişikliği?

Ben çok beğendim ya hyper silver la çok daha belli eder kendini

3 rengi var. Farklı renklere de boyanabilir :D

V710_18_1.jpg

offsetli fena duruyor.

V710-rear.jpg

moralim bozuldu gece gece ya komple 8.5 varsa ben bundan taktırcam tek olcam tr de :D

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu jantı uzun zamandır takıp edıyodum hatta sahıbındede favorılerımde beklıyo..eger sızın bıjon aralıgınızda varsa bence ıkı sanıye dusunme volkan tak ve yek ol :)

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu jantı uzun zamandır takıp edıyodum hatta sahıbındede favorılerımde beklıyo..eger sızın bıjon aralıgınızda varsa bence ıkı sanıye dusunme volkan tak ve yek ol :)

Aynen çok beğendiğimiz bi jant, hergün bir fiil bakarız :):eek:key:

Konu iyi oldu buarada bende bakıyorum jantlara erhan paylaşımlara devam et jant işi zafer abinin deyimiyle iki ucu pis deynek emeğe saygı:)

Beyaz leona fotoshop bile isteriz...........:eek:key:

bu arada erhanın koydugu jantların modelı vmr v710 modeli arkadaşlar..bende kendime aynı janttan alıcam allah izin verırse canlsını görmeniz lazım..........

forum da tek yek var oda benim takma tacımı elimden alma şaka bir tarafa beş beş jantlar :eek:key:

forum da tek yek var oda benim takma tacımı elimden alma şaka bir tarafa beş beş jantlar :eek:key:

sizin arabalara göre olanları türkiyede yok zannedersem sadece 5*120 bulabildim oda bana yarıyo malesef..:D ama yarın 5*112 si varmı dıye buldugum yere telefon edıcem..varsa buraya yazarım sizlerde faydalanırsınız :)

sizin arabalara göre olanları türkiyede yok zannedersem sadece 5*120 bulabildim oda bana yarıyo malesef..:D ama yarın 5*112 si varmı dıye buldugum yere telefon edıcem..varsa buraya yazarım sizlerde faydalanırsınız :)

allah razı olsun :eek:

Geri
Üst Alt