Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Boyama

cckoc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Leonuma jant aldım. 18" OZ.Ultraleggra Matt Silver. Arkadaş S3 ünden çıkardı satacağından ötürü.
Ben de takmadan evel bir boyatayım istiyorum. Renk kodunu O.Z. henüz göndermedi ama tavsiye edebileceğiniz işinin ehli buyacı var mı acaba?

PS: Jant boyama ile ilgili konu aradım ama bulamadığım için açıyorum.

Teşekkürler

arkadasın arabası mavı mı:) bu arada kaportacı varsa tanıdık oarada yaptırabılırsın onun dısında tuzlada guzel yapan bır yer bılıyorum ama dıger yerlere gore baya tuzlu:rolleyes:

Arkadaşın aracı mavi değil gümüş:) Maslakta ta çok uçuk rakamlara boyayan bir yer varmış. Hatta 800'e filan boyuyomuş. Oyle bir konuya gerek yok:) Bana şöyle temiz iş yapan eli yüzü düzgün bi yer lazım:) Maslak olursa çok daha iyi olur.

800 mü? Maşallah keşke boyacı olsaydım :D

göztepe sanayide var 300 diye okumuştum..hatta web sitesi vardı..kumlama yaparak boyuyor..3 gün bir sürede veriyor..orjinal gibi oluyor..ama siteyi bir yere kaydettim ama nereye bilmiyorum..ama göztepe sanayide yanılmıyorsam ilk caminin oralarda bir yerlerde hatırladığım kadarı ile

ben cupra jantımı 150 tl ye boyatmıştım :D sakaryada tabiki ayrıca 3 jantta çok çizikler vardı onlarıda kapattıydı..

göztepe sanayide var 300 diye okumuştum..hatta web sitesi vardı..kumlama yaparak boyuyor..3 gün bir sürede veriyor..orjinal gibi oluyor..ama siteyi bir yere kaydettim ama nereye bilmiyorum..ama göztepe sanayide yanılmıyorsam ilk caminin oralarda bir yerlerde hatırladığım kadarı ile

abi genç jant veya öz saygılı olabilir mi?

Faruk abinin jantlarını boyattığı bi yer vardı Bostancı sanayide..
beraber gitmiştik ama dükkanı bulmam çok zor hiç hatırlamıyorum Natan'ım..Faruk abi görür zaten konuyu büyük ihtimalle.. :)

Faruk abinin jantlarını boyattığı bi yer vardı Bostancı sanayide..
beraber gitmiştik ama dükkanı bulmam çok zor hiç hatırlamıyorum Natan'ım..Faruk abi görür zaten konuyu büyük ihtimalle.. :)

ok Yiğid'im teşekkür ederim.

Yiğitcim beraber xenon almaya gittiğimiz bi yer vardı göztepe sanayide
oranın cok yakınında Eryanın jant işlerini yapan bi lastikçide var ama tam adını bilmiyorum.

Geri
Üst Alt