Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbulda Sevgiliyle Gidilebilecek Yerler:)

güzel mekanlar

Hepimizin tecrübelerinden yararlanarak ileriye dönük yatırımlar yapabiliriz diye düşündüm.:) Farklı şehirlerde olan arkadaşlarımız da tabiki kendi şehirleri için bilgi verebilirler:)

Ben başlıyayım.:
Rumeli Hisarı- Doğatepe Cafe.

Not: Gezip tozma- Akşam yemeği vs gibi aktiviteler:)

sahilde çay içiyim derseniz çengelköy çınarlaltıyı öneririm,canlı müzik dinlemek isterseniz nato yolunda paşa çadırı ve çamlıca yörük çadırı derim:)

Bu sabah arkadaşı hisarın oraya Doğa parka(doğa tepe) gönderdim ben de burdaki bazı arkadaşların tavsiyesiyle..

Kız arkadaşıyla kahvaltı yaptılar, 75TL hesap gelmiş. Baya küfür yedim :D:D

abı tamda yerıne yollatmısın sende brawo :D

turkıyedekı 3 orjınal ıtalyan dondurmacıdan bırı onu ertımesekte olur:D

Maraş dondurmasını tercih ederim Ömercan bırakalım bu italyanları bayılıyoruz işin içinde yapancı bişey olunca dondurmacı bende açıyım adını sparco koyım bak nasıl gidiiyo ilk müşterim sen olursun :)

Maraş dondurmasını tercih ederim Ömercan bırakalım bu italyanları bayılıyoruz işin içinde yapancı bişey olunca dondurmacı bende açıyım adını sparco koyım bak nasıl gidiiyo ilk müşterim sen olursun :)

o da güzel tabi:) beyoğlunda rus konsolosluğunun karşısında "fesleğen" diye bir mekan var. güzel fasıl yapıyorlar. Geçen Burcu Güneş te ordaydı.:)

konuyu biraz hortlatiyim. Uzun zamandır herkes biryerleri gezmiştir heralde. Haydi tavsiyeye devam edelim o zaman:) Konuları en baştan okudum kimse yazmamış . Garipçe/Sarıyer kahvaltıyı unutmayalım:)

anadolu hisarı hüseyinin yeri kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim ve fiyatı gerçekten çok uygun

Geri
Üst Alt