Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ist hulk

Cıkarsınlar vıdeolarını koysunlar ızleyelım gorelım bızde ayberk,bızım ıstanbullu Hondacıların en guzel ozellıgı belgelı belgelı yazıp cızıyolar:) Adam forumda b yerlerını yırttı denıcek araba arıorum cıksın gelsın ben gelım dıyodu,b massvette cıktı denedı zaten o muhabbetten snrada:)
Ankara mütevazi. Duyurunca tam duyuruyo adını :) Otomobille değil modifiyeli racinglerle deniyolar :D
Birde videodaki araçta dikkat ettim de, aracın kadranı 180. İbrenin zıplayıp durmasının başlıca sebebi bu heralde :D
Ayrıca Turbo nasıl doluyo diyenler Japon motorlarının başlıca özelliğini bilmiyor olabilirler. Oda devir çevirmek.. Turboyu doldurmak için çok zamanı var Japonların.

Ankara mütevazi. Duyurunca tam duyuruyo adını :) Otomobille değil modifiyeli racinglerle deniyolar :D
Birde videodaki araçta dikkat ettim de, aracın kadranı 180. İbrenin zıplayıp durmasının başlıca sebebi bu heralde :D
Ayrıca Turbo nasıl doluyo diyenler Japon motorlarının başlıca özelliğini bilmiyor olabilirler. Oda devir çevirmek.. Turboyu doldurmak için çok zamanı var Japonların.

Moruk burdakılerde 125 lık Repsollerle denemıyolar heralde:) Bu adamın olsun AB vtec ın olsun daha adını sanını yazmadıgım cogu araba zaten araba bulamadıgından racınglerle denıyolar.Bunları ızleyıp bende arkadasın 125cc lık Repsolle denıcektım zamanında:D

Moruk burdakılerde 125 lık Repsollerle denemıyolar heralde:) Bu adamın olsun AB vtec ın olsun daha adını sanını yazmadıgım cogu araba zaten araba bulamadıgından racınglerle denıyolar.Bunları ızleyıp bende arkadasın 125cc lık Repsolle denıcektım zamanında:D
Birde Ankara'daki tuning ve deneme işleri klavye başında organize edilip yapılmıyor. Ama Hulk, Ankara'ya gelmeyi düşünüyorsa, ben deneyecek araç bulması için elimden geleni yaparım.

Techtede belırttı ,remork aldıgında getırcek arabayı ankaraya,suan trafıge flan cıkamıyo cunku

isme hitaben yazamıyosan Ayberk genele konuşur gibi de yazma.. ;)

isme hitaben yazamıyosan Ayberk genele konuşur gibi de yazma.. ;)
Kurallar çerçevesinde istediğim gibi yazarım. Üstüne isteyen alınır isteyen alınmaz. Orada kötü bir niyet yok. Amaç bilmeyenlere öğretmek. Bilmemek ayıp değil; öğrenmemek ayıp.

Kurallar çerçevesinde istediğim gibi yazarım. Üstüne isteyen alınır isteyen alınmaz. Orada kötü bir niyet yok. Amaç bilmeyenlere öğretmek.

ben sana kuralları zorluyosun..
bana mı söyledin alındım da kötü bi niyetin var demedim zaten...
ne dediğim yukarda..benden başkası da turbo doldurmayla ilgili bişi de söylememişti en son..
bu kadar zor değil..

Konuyu takip ediyorum çokta güzel ilerliyor lütfen gergin ortam olmasın arkadaşlar...

Geri
Üst Alt