Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone4 ÇÖPE iphone pro geliyor

Yiğit sorma...bak iphone 4ü de kanadaya 2 kez gittim hiçbirinde yoktu..paristeki apple storea gittim..benden önce bir Türk tur otobüsü gelmiş, 40 taneyi alıp gitmişler bulamadım..onu da geldim Turkcellden aldım..şans işte:(puhaha

ya en ıyısı TR den garantılı almak en ıyısını yapmıssın ben 3gs almıstım abd den peh basıma bela oldu

Hade be ülen daha yeni aldık sayılır iphone 4'ü neyse bunu da alırız artık...:)

Bu sahte haber arkadaşlar araştırdım böyle birşey söz konusu değil, iphone 4 den önce yayımlanmış hatta bu video.. Yalan yani böyle birşey yok! ;)

serbay kopmuşsun..zaten kimse de inanmamıştı..

koptum abi araştırırken biriyle tartıştım da :)

evet abi.. konu açtım aslı varmı diye adamlar dalga geçer gibi yazmış bende moderatöre ileri geri yazdım ne varsa sonra hemen buraya dönüp cevap yazdım :) o ana denk geldi yani :D araştırayım dedim bunu aslı yokmuş :)

evet abi.. konu açtım aslı varmı diye adamlar dalga geçer gibi yazmış bende moderatöre ileri geri yazdım ne varsa sonra hemen buraya dönüp cevap yazdım :) o ana denk geldi yani :D araştırayım dedim bunu aslı yokmuş :)

Teknolojik kardeşim ne çıksa hemen yazılır :) sen bırak ıphone u nikon yada canon....:eek:key:

Geri
Üst Alt