Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone4 ÇÖPE iphone pro geliyor

nokia bile bu kadar hızlı telefon cıkarmıyo ya :D

Apple boyle bir telefon cıkarmaz..belki 3-4 sene sonra en azından şimdi değil..bundan sonraki iphone otoritelerce iphone4g olacak deniyor...4 generation gsm sistemini destekleyen model yine aynı kasada daha güçlü çıkacak deniyor..bekleyip görücez:) ben son derece memnunum iphone4'ümden ama sakın 4.2.1 versiyona yükseltmeyin takılmalar yaşanıyormuş.. Ben ipad'imi yükselttim muhteşem özellikler geldi..

Apple boyle bir telefon cıkarmaz..belki 3-4 sene sonra en azından şimdi değil..bundan sonraki iphone otoritelerce iphone4g olacak deniyor...4 generation gsm sistemini destekleyen model yine aynı kasada daha güçlü çıkacak deniyor..bekleyip görücez:) ben son derece memnunum iphone4'ümden ama sakın 4.2.1 versiyona yükseltmeyin takılmalar yaşanıyormuş.. Ben ipad'imi yükselttim muhteşem özellikler geldi..

ne gibi değişiklikler oldu kaan abi?

inanmayin bu islere :D

eger bu gercekten bir iphone olsa bile sizce apple bu videoyu bu zamanlarda yayimlar mi? adamlar sir gibi sakliyorlar her seylerini.

ne gibi değişiklikler oldu kaan abi?

Özgür multitasking geldi ki bence bu ipadte bir devrim..safari özellikleri gelişti..mail kutusu özellikleri gelişti..daha bir hızlandı..wireless sorunu gitmiş..çok memnunum..bilgisayar gibi oldu..

Özgür multitasking geldi ki bence bu ipadte bir devrim..safari özellikleri gelişti..mail kutusu özellikleri gelişti..daha bir hızlandı..wireless sorunu gitmiş..çok memnunum..bilgisayar gibi oldu..

multitasking i eklemeleri cok iyi olmus gercekten
ıngılteredeyken elımdekı parayı telefona yatırdım keske fırsatım olsa ıpad ı de alabılseydım
bence cogu laptoptan daha kullanıslı :)

multitasking i eklemeleri cok iyi olmus gercekten
ıngılteredeyken elımdekı parayı telefona yatırdım keske fırsatım olsa ıpad ı de alabılseydım
bence cogu laptoptan daha kullanıslı :)

Mesela sabah uyanıyorum hemen başucumda anında açılıyor..siteye giriyorum maillara bakıyorum facebook keza elimin altında..aslında iphone4 ile de yapıyorum bunları ama ne billiim ipad ile daha basit bu işler.ekran büyük bir de işlemcisi daha hızlı iphonedan sanki.

yok abi iphone4 un ram i daha yuksek ipadden :)

Geri
Üst Alt