Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone almak istiyenlere

- 48 -

Kayıtlı Üye
vodafone dan iyi bir kampanya
önce bunu yazayım ki hesabı ona göre yapın
aylık 120 TL ödeme
bu fiyatın içinde sınırsız 4gb internet
ayda vodafonlularla sınırsız sabit hatlarla sınırsız diğer opratörlerle 750 dakika konuşma
ve 1 adet iphone

tek şartları ilk 12 ayı kredi kardından çekiyorlar bonus axess yada world kart olacak
bu karttan ayda 65 tl alıyorlar..diğer 55 tl ise sizin konuşma paketiniz..toplamda 120 tl
12 ay sonra ise kredi kartından para çekmiyorlar sadece faturanıza yansıyor 65+55= 120 tl

düşünenlere duyrulur..

Varol abi imzan süper olmuş,haklı olmakla beraber trajikomik bir espri:D

İphone konusuna gelince bunlar faturaya ekleyecek birşeyler buluyor.

bence ıphoneden sasma varol abı bır duzeltme yapayım ben aldım aynı sartlarda sınırsız ınternet 4gb degıl sadece 1 gb ı 3g hızında 1gb gecınde edge hızında baglnıyor

bence ıphoneden sasma varol abı bır duzeltme yapayım ben aldım aynı sartlarda sınırsız ınternet 4gb degıl sadece 1 gb ı 3g hızında 1gb gecınde edge hızında baglnıyor

bende BB 9700 var ama bu şartlar o zaman olsa bir değişilik yapabilirdim..diye düşünmüyor değilim..ama şu ana değiştiremem..almayanlar varsa ve düşünüyorsa diye..yazdım ..o 1 gb işine kafam takıldı şimdi..bir inceleyeyim..ne zaman aldın sen

ıphone 4 un ılk vodafone geldıgı gun aldım abı 1 2 ay oldu yanı. 1gb a kadar adil kullanım olarak goruyor vodafone sonrasında edge hızına dusuyor ama sımdıye kadar ben 1 gb ı hıc dolduramadım.abo bb de kullandım fakat ıphone yı 3g den berı bırakamıyorum :) 2 tane 3g degıstırdım 2 tane de 3gs sımdıde 4 :D

ıphone-4 geldı bız daha ucuz bır yoldan temın ettık sımdı bır adet daha temın edıcem

Varol abi hesabı ben 1 haftadır yapıyorum bana cihaz 1.500 tl ye geliyor şaka gibi !!! Ben alacağım iphone 4 kesin vodafoneden. Aylık faturam zaten 65 TL geliyor sabit.

İhtiyaç var ise, teknoloji yararlıdır, Cep telefonu çıktığından beri, bu teknoloji iiçin ithalata, Türkiye nin ne kadar meblağ verdiğini duyan var mı peki??? Baz almak için bir şirket değerini belirteyim: Türkiye nin en büyük şirketi Tüpraştır, değeri de yaklaşık 11-12milyar dolardır. Sizce cep tel için cebimizden ne kadar para yurtdışına çıktı tahmin eden var mı?
Lisedeki çocuğun İ-phone a ihtiyacı var mıdır diğer merak ettiğim mesela?

Geri
Üst Alt