Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnternet Portallarında Messi Geyiği :)

GKN

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eyl 2009
Mesajlar
633
Yaş
36
Barcelona´nın Dünyaca ünlü futbolcusu Lieonel Messi´yle ilgili, internet ortamında yapılan geyiklere bir yenisi eklendi.

MESSİ´NİN BABASI: "BİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU"

MESSİ´NİN TüRKİYE´DEKİ HAYRAN KİTLESİ 2 MİLYON KİŞİ SEVİYELERİNE ULAŞTI


Son olarak şampiyonlar liginde Arsenal´e 4 gol birden atan ve tüm dünyayı kendisine hayran bırakan ve ayrıca "Play Station futbolcusu", "Biyonik Adam", "Uzaylı", "Sen insan mısın Messi" yakıştırmaları yapılan Dev Bücür için, anne ve babası da tarihe geçecek bir söz sarfetti. Facebook´da Arjantinli Messi´nin anne ve babasının yan yana olan resimlerinin yer aldığı profilde, Messi´nin babası Jorge Messi´nin ağzından "Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" yazıyor. İnternette hızla yayılan bu profilin kullanıcı sayısı da hızla artarken, Messi´nin Türkiye´deki hayran kitlesi de 2 milyon kişi seviyelerine ulaştı.ALINTIDIR :)
 
Geri
Üst Alt