Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İç led aydınlatma

Hocam ben yaptırdım ama tavan aydınlatmam pırpır yapıyor takan adamın kaliteli ürün kullanması lazım..
Birde bagaj içi lambasını değiştirdim ondan çok memnunum ama bu dipsiz ampül dedikleri randımansız çalışıyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben photon marka ledler kullandim philipsn yan markasi imiş kendinden soğutmali tanesini 20 tl ye aldım sanirim montaj islemi ise çok basit gayet de aydinlatıyor camlar koyu renk olmasına rağmen içerisi görünüyor karanlıkta

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

Merhaba, ben bagajdaki ampülü yetersiz gördüm bitane oraya iyi aydınlatacak led takmak istiyorum. 2016 leon style 1.6 tdi araç. Kendim alıp takabilir miym? Hangi ustayı/ampülü önerirsiniz? Teşekkürler

Ben photon marka ledler kullandim philipsn yan markasi imiş kendinden soğutmali tanesini 20 tl ye aldım sanirim montaj islemi ise çok basit gayet de aydinlatıyor camlar koyu renk olmasına rağmen içerisi görünüyor karanlıkta

Orta tavan aydınlatması için Photon kesin çözüm müdür?
Çünkü iç dikiz aynası önünde olan aydınlatma çalışıyor ama tavan orta aydınlatma sarı kaldı.

Ayrıca bagaja ben de istiyorum. Sorunsuz çalışıyorsa ben de alırım.
Ampulün modeli aklında mıdır acaba?

Selamlar,
Gerekli led ampül tipleri de ekli gibidir. Photon düşünenler için kodlarını yazayım;

Makyaj aynaları ve arka okuma lambaları için: Photon PH7008 Sofit 36 mm (2 kutu, 4 adet)
Sürekli yanan ayak aydınlatmalar için: Photon PH7029 T10 Dipsiz (1 kutu, 2 adet)
Az yanan bagaj, torpido, ön okuma lambaları için: Photon PH7020 T10 Dipsiz (2 kutu, 4 adet)
Geri vites lambası için: Photon PH7219 P21W (1 kutu, 2 adet çıkıyor, teki kullanılıyor)

Ekli videoda tüm iç aydınlatmaların nasıl söküleceği ile ilgili detay mevcuttur.

Bunlarda benim aracın son hali.

Çok teşekkürler, bagaj için söylediğiniz üründen alıcam. 4 adet lambamı var o yetersiz olan bagaj lambasında?

Çok teşekkürler, bagaj için söylediğiniz üründen alıcam. 4 adet lambamı var o yetersiz olan bagaj lambasında?

Bagajda tek ampül var. Ancak alacağın Photon ürünü kutusundan 2 adet ampül çıkıyor. Birini kullanıp diğerini ya satar ya yedek tutarsınız.

İki kutu yazınca hmm. O zaman bagaj için tek kutu işimi görür. Bir de resimden hoşuma gitti hocam çok yardımcı oldun. arka park lambasını söküp led lamba takabilir miyim? Birine mi yaptırmam lazım?

Geri
Üst Alt