Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibizama aksesuarlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cuma günü ankaraya turbomu yeniletmek için geliyorum. gelmişken aklımda bir kaç parça var almak istediğim. ankarada bunlar nerde satılır veya ankarada bunlardan satmak isteyen varsa alabilirim. sevgilerle
1- turbo timer
2-blow off
3- 8000k xenon 2 takım. hem sislere hem kısalara.
bunları uygun fiyata nerden temin edebilirim. bilgisi olan varsa lütfen mesaj yazsın.

Ankara'da nerdedir bilmiyorum ama kendi aracım için olan fiyatları düşününce 600-700 Lira'ya halledersin bence hepsini..daha doğrusu ben burda bulurdum.. :)

abı benı ara benı ara ankaraya gelınce kesın benım bı arakadas hks blow satıyo saorayım ona

bende o civarda bir bütçe ayıdım kendime yiğit. inşallah bulurum. internette satılık blow off var ama turbo timer bulamadım istediğimden. apexi marka istiyorum. kalem şeklinde küçük bir göstergesi var. gayet şık duruyor. hks gibi büyük değil daha kibar. istanbulda var istediğim turbo timer ama yarına kadar elime geçmez o da.

ogünü ara abi gelınce benım ertesı gun sınavım var ama elbet buluruz tanıdık yerler ıcın rahat olsun:)

8000K xenonları 200 den alabiliriz ben iki seneye yakın zamandır kullanıyorum sorun yaşamadım

---------- Post added at 23:17 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

ama imzadan gördüğüm kadarıyla farlar baya bi yıpranmış pek tat vermez xenonda:( farları değişmeyi düşünmüyormusun?

arkadaşlar turbonun revize yapılması beklediğimizden daha fazla tuttuğu için extra olarak sadece turbo timer alabildim. ama turbom güzel oldu valla. basınç ayarı yapılabilir hale getirdik turboyu. bu arada Ankarada 2 gündür benim için koşturan ve beni yalnız bırakmayan Ayberk'e ve Ogün'e çok teşekkür ederim. şimdi hedefte ilk olarak cupra tdi intercooler alıp turbo basıncını açıp arabayı 210 hp yapmak. :D

arkadaşlar turbonun revize yapılması beklediğimizden daha fazla tuttuğu için extra olarak sadece turbo timer alabildim. ama turbom güzel oldu valla. basınç ayarı yapılabilir hale getirdik turboyu. bu arada Ankarada 2 gündür benim için koşturan ve beni yalnız bırakmayan Ayberk'e ve Ogün'e çok teşekkür ederim. şimdi hedefte ilk olarak cupra tdi intercooler alıp turbo basıncını açıp arabayı 210 hp yapmak. :D

abi olayı cözdük bız artık walla.hersey parada dıer parcalrın ne oldugunu bulduk parayı bırktır gel.ınter hazır.farlar hazır.blow hazır.hersey hazır.

intercooler için ne kadar fiyat aldınız? Birde foto var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt