Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza ??

yeni Cupra'daki gibi tamponun üstünde hava girişi falan da var..

bununla ılgılı bı baslık acılmıstı zaten..

Motor uyarımı ararken derken Umut motor arıza lambasımı yandı ?

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:07 ----------

Sorun yok Umut kullanabilirsin araçta tekleme yok ise kuvvetle muhtemel lambda sensörün geçici arıza vermiştir. Merak edilecek bir durum yok kullanabilirsin. Diğer başlıkta belirtmişsin buradan cevaplayayım dedim. Tam sorun diagnostan sonra belli olur

Saol mert abim senin bu huyunu çok seviyorum ;) Sabahları tekliyo benzin almıyomuş gibi davranıyo hadi hayırlısı :D

Umut o zaman benzin depondaki benzin eğer çok değilse bitmeye yakın adam gibi bir yerden benzin al. İki ihtimal görünen egr valfi ve enjektörlere gelen pislik dediğim gibi ama diagnosa bir bağlanması şart aracın :D

Yok canım benim bir yere girmeme gerek yok sen yarın müsait olursan haberleşelim benim her yerde kapım var sen merak etme :D

Benimde çok yerde var merak etme mert abi de hemde hayırlı olsun için demiştim ben :D

Geri
Üst Alt