Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Yay

coolnight

Kayıtlı Üye
3.5 cm Eibach yay tatmin etmeyeceği için polo 6r yayı ibiza uyumlu 5 cm Ultra Racing yay almaya karar verdim konfor bakımından nasıldır kullananlar var mı ve 2016 1.2 TSİ aracıma uygun olduğunu söylediler yay için 6J yazmıyor uyumlumudur ?

7d24f1fd257e0a862e322edd787977ab.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.5 cm Eibach yay tatmin etmeyeceği için polo 6r yayı ibiza uyumlu 5 cm Ultra Racing yay almaya karar verdim konfor bakımından nasıldır kullananlar var mı ve 2016 1.2 TSİ aracıma uygun olduğunu söylediler yay için 6J yazmıyor uyumlumudur ?

7d24f1fd257e0a862e322edd787977ab.jpg

Coil-ex diye bir marka var hem uygun hemde kullananlar çok memnun

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coil-ex diye bir marka var hem uygun hemde kullananlar çok memnun

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunun fiyatı 325, coil'e baktım oda 250-325 arası oda fiyatlar aynı sayılır hangisini tercih etmeliyim ?

Bunun fiyatı 325, coil'e baktım oda 250-325 arası oda fiyatlar aynı sayılır hangisini tercih etmeliyim ?

Ben iki yayıda kullanmadım kullanan ve memnun olan var olmayan var fakat daha az sorunu olan coil-ex sanırım geneli memnundu
Youtube falan videoları olması gerekli fiyat aynı nerdeyse sen hangisine ısındıysan onu al

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Coil ex çok serttir..
Eibach voglant a göre daha serttir.
Ultra Racing // Eibachın asya ve afrika pazarı üretimi.
Kullanmadım, ama yorumlar farklı.
Tavsiye derseniz varsa Eibach, yoksa Vogtland..

Coil ex çok serttir..
Eibach voglant a göre daha serttir.
Ultra Racing // Eibachın asya ve afrika pazarı üretimi.
Kullanmadım, ama yorumlar farklı.
Tavsiye derseniz varsa Eibach, yoksa Vogtland..

Eibach ve voglantın ibiza için 5'lik yayı yok malesef o yüzden 5'lik başka markalara yöneldim.

Eibach ve voglantın ibiza için 5'lik yayı yok malesef o yüzden 5'lik başka markalara yöneldim.

Polo ile hangi kasa koduna sahipse aracınız Polo için olanı sorguladınız mı?

Geri
Üst Alt