Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza style pakete plus ekrani

Dodo94

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese
Aracim 2015 ibiza style paket bendeki kucuk ekrana park sensoru yapabilmem mumkun mu bu videodaki gibi https://www.google.com.tr/url?sa=t&...BMAB6BAgPEAU&usg=AOvVaw2B6Rem6xOwzWy-0O9F1WYG

Veya ekranima kamera takinca bunu yansitabilmem mumkun mu? Acemi sofor oldugum icin park sensoru ya da kamerayi ekrana yansitmak istiyorum. Aracin orininal ekraanini cikarip android ekranlardan taksam sorun cozulecek ama plus paketteki orijinal ekrani bulup takmak istiyorum

Bunlarin pek mumkun olcagini sanmiyorum munkun degilse plus paketteki orijinal ekrani nereden bulabilirim style paket arabasina plus paketin buyuk orijinal ekranini bulup da taktiran var mi yardimci olursaniz sevinirim

Geri
Üst Alt