Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sonar stop

arkadaşlar stoplar hakkında kesin bilgi edinen varsa lütfen haber versin. ben büyük bir telaşla arıyorum.....mevcut stoplarım çok kötü . . . yada bulup değiştirmek isteyen varsa orjinalini alabilirim aracınızdan

dusunurseniz aksaray da ici chrome (parlak yani) gibi olanlardan var 200 liraya.

ben koymustum la o resmide 1-2 ay önce böyle yapcam diye:D:D bulunca haber verin bari ben aramıyorum artık

arkadaslar "Ben kesin Sonar Marka Siyah Zeminli Stop Alacagim" diyen kac kisi var??

ciddi ciddi getirtecegim..

sen fiyatı falan bi ogrende haber ver bize ona gore karar verelim alcamızı.pahalı bişeydir falan alamayıs sonra mahcup olmayalım.. 150$mı?

200 lirayi gecmez herhalde. hatta 3-4 kisi olursa daha da iner.

aksarayda tanidigim bir yer var, soyleyecegim ve getirtecek.

bugün eryada gördüm siyah bir tane ibiza kazalı arka stopların camını cıkartmış öyle takılıyordu içinede silikon falan çekmemiş orjinal boya falanda yoktu .. bu arabaya su kaçmıyor mu ya :D şimdi kafama takıldı forumdan biri içine su kaçmaz desin yarın arka stop camlarını söktürürüm hemen ..

dogus kardesimizin sattigi cordobada da arka camlari yoktu ve siyah boyaliydi.

Geri
Üst Alt