Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sonar stop

dısardan 3 4 tane getırsek fıyat ne oluyo?

abi normalde fk yada sonar'ın türkiye distribitörü stobu türkiyeye getirse fiyatı 220tl civarı .. ama ibiza stobu 2 3 senedir getirilmiyomus talep görmediği için .. distribitörün de fabrikadan aldığı fiyat sipariş edeceği miktara göre değişiyo .. 150 lira gibi bi masraf gümrük ve kargoya verilcek .. yani 5 adet falan alsak 250tl ye patlar bize kişi başı .. gümrük ve kargo masrafını paylaşmış oluyoruz ..

ankarada bı yerde buldum adam kesın ıstersenız 1 aya gelır dıo kapora verırsenız.150 dolar fıyatıda

cok fazla 150 dolar.
ben ebay'de buldum siyah zeminli fotograflarini da ekliyim. kargo dahil 140euro, ama sonardan daha guzele benziyor.
13872.jpg

ewıne gelıyo 150dolar fazla dıosun ama senın buldugun 140 € dahamı ucuz?

140€ 280 tl
150 $ 225 tl?

ben benim bulduguma da ucuz demedim zaten :)

sadece sonardan daha mi iyi acaba dedim :)

senin dedigin sonar biliyorum da, benim fotografini ekledigim sonar degil. bana daha kaliteli duruyor gibi geldi. acaba oyle mi diye sordum bende.

Geri
Üst Alt