Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sonar stop

mali

Kayıtlı Üye
4ffb57bc4f39fd318b749e3da955b753.jpg
[/IMG]arkadaşlar 2006 model ibiza sahibiyim , piyasada bikaçtane sonar marka siyah zemin stop gördüm.. arayıp sordum ama stoklarda kalmadığını ve getirtme şanslarının olmadığını söylediler .. bu stoba ulaşabileceğim biyer varmı ? yada yardımcı olabilecek olan bi arkadas ? şimdiden teşekkürler ..

nerden ulaşırsın bilmiyorum ama başarılı bi stop olmuş hakkaten..

1 aya kadar bende kovalıyordum ama piyasada yok bulman imkansız .. bulursan söyle en az 30 tanede ben alcam :)

1.sı bu stop orjınal deıl ıcı alıp boyanmıs senın o gorduklerınde sonar olanların ıcı grı sıyah deıl.
2. sı servıste cupra stop dersenız o ıcı grı olanlardan alabılırsınız.
3.bence gıt cıkmacıdan kırık stop al ıcını boya tak.:)

1.sı bu stop orjınal deıl ıcı alıp boyanmıs senın o gorduklerınde sonar olanların ıcı grı sıyah deıl.

3 stop işini sevdim abi kırık stop yada satmak isteyen olursa ben alabilirim fiyat konusunda anlasırsak

stop oysa fiyatı da gayet iyiymiş..

evet kardesim aradığım stop bu ama bu siteden bi cevap gelmedi ön sipariş verdiğim halde ;)

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

bu stop orj. abi edindiğim bilgiye göre herhangi bi boyama işlemi olmamış , ikincisi de bu stobun aynısından türkiyede pert bi ibizada var, biraz önce aradım sordum adam aracı yaptığını ve bineceğini söyledi ;) satmaktan vazgeçti yani ..

ayrıca arkadaslar bu stoptan getirtme şansım var yurtdışından , sadece ben getirirsem 350tl gibi bi fiyat cıkıyo ama ne kadar cok gelirse o kadar düşüyo maliyeti .. o yüzden alacak arkadaslar olursa daha uygun bi fiyata 10 gün icinde stoplarımız elimizde olur ;)

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

az kaldı yapıp takıcam kendıme

abi ankaradasın sanırım .. bende yozgatta öğrenciyim.. yapcak olursan haber ver geliyim benimkini de yaptıralım ;)

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

ayrıca son bi bilgi, örnek olarak eklediğim resimdeki stop birebir sonar marka stop arkadaslar ;) stobun siyahlığı aynı , herhangi bi gri'lik söz konusu değil ..bikaç sitedeki sonar marka stop ilanındaki fotoğrafta gri gibi gözüküyo o kadar, aslı siyah ..

Geri
Üst Alt