Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra TDI

Sanki diğerleri duruyor cupra gidiyor =) Seviyorum TDI Motoru :p Ayberk bu arada araç gerçekten çok hoş.Özellikle jantların beyaz olması çok güzel göstermiş aracı.

magurusum ama uzarım :D
Abi arabada tam anlamıyla düz boru var. Son susturucu bile yok. Sadece arkaya kadar boru var :D Resimlerde borunun ucu anlaşılıyo zaten..

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

Sanki diğerleri duruyor cupra gidiyor =) Seviyorum TDI Motoru :p Ayberk bu arada araç gerçekten çok hoş.Özellikle jantların beyaz olması çok güzel göstermiş aracı.

Benim Cupra'dan çaldı o beyaz jant konseptini :p

ben aynısesi alınca geri taktım son susturucuyu. bahsetmiştim sana.ama boruları genişletmek lazım. 76lık değilde 70 lik takacam sanırım

Abi arabada tam anlamıyla düz boru var. Son susturucu bile yok. Sadece arkaya kadar boru var :D Resimlerde borunun ucu anlaşılıyo zaten..

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 23:23 ----------

Benim Cupra'dan çaldı o beyaz jant konseptini :p

Ben de yapıyorum :) 3 takım jantım oldu.15 leri boyadım beyaza taktım.Şimdi 16 gri jantlarım var onlarıda boyıcam beyaza :) 17'ler krom ondan boyamıyorum :D

her arabaya yakışmaz bence beyaz jant ama ikinizin cuprasınada çok güzel olmuş

biliyorum ayberk orjinal olduğunu. güzel olmuş işte onu söylüyorum :)

Geri
Üst Alt