Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Bocanegra / Varex Exhaust System (HQ Video)

maşallah çok çok güzel olmuş.. bizim sos susturucular biraz şekilsiz gibi diye zor olur diyordum bende..
ses olayına bayıldım bu kadar beklemiyordum..
nerede yaptırdığını ve maliyetini buradan ya da pmden yollarsan çok sevinirim:)

benimkisini adam yamuk yapıştırmış siyah tutkal flnda sürdü =) bu sistem şimdi kaça mal oldu ?

aa varex :)
güle güle kullanın, forumda 3 olduk heralde, benim araba, serhatın leon, bi de sen..
downpipe'dan sona kadar dümdüz boru çekip, araya sığan bi yere de varexi koysaydın, öyle mi yaptın?
orijinal boru çapı kaç mm, sen kaç mm boru, kaç mm varex kullandın?
tavsiye edilir güzel sistem..
son susturucu 900 TL civarı, bir de boru maliyetleri işte..

aa varex :)
güle güle kullanın, forumda 3 olduk heralde, benim araba, serhatın leon, bi de sen..
downpipe'dan sona kadar dümdüz boru çekip, araya sığan bi yere de varexi koysaydın, öyle mi yaptın?
orijinal boru çapı kaç mm, sen kaç mm boru, kaç mm varex kullandın?
tavsiye edilir güzel sistem..
son susturucu 900 TL civarı, bir de boru maliyetleri işte..

dedigin fiyatlara mal oldu..
benim yeri hazırdı zaten stock kaldırıp orta yanda onun yerine koyduk kazanı,ordan bi boru cektik cıkısa vermek için 40cm civari uzunlugunda..
downpipe dan itibaren boru cektik aynen..stock borunun biraz daha geniş çaplısını koyduk tam mm sini hatirlayamadim simdi..

dedigin fiyatlara mal oldu..
benim yeri hazırdı zaten stock kaldırıp orta yanda onun yerine koyduk kazanı,ordan bi boru cektik cıkısa vermek için 40cm civari uzunlugunda..
downpipe dan itibaren boru cektik aynen..stock borunun biraz daha geniş çaplısını koyduk tam mm sini hatirlayamadim simdi..

gayet güzel, performansta da belirgin fark olmuştur kanımca..
katalitik iptal, katalitikten sonraki lambda sensörünü yanılttınız? arıza ışığı yok?

gayet güzel, performansta da belirgin fark olmuştur kanımca..
katalitik iptal, katalitikten sonraki lambda sensörünü yanılttınız? arıza ışığı yok?

acikken hakikaten güzel bi rahatlama ve performansta biraz daha hareketlenme oldu..
63mm oem tip benimki..
çıkışını tampondan gosteremicemiz ve orta-arka kısımda kullandıgımız için oem tip seçtik..
arıza ısık yok

acikken hakikaten güzel bi rahatlama ve performansta biraz daha hareketlenme oldu..
63mm oem tip benimki..
çıkışını tampondan gosteremicemiz ve orta-arka kısımda kullandıgımız için oem tip seçtik..
arıza ısık yok

en mantıklısını yapmışsınız, katalitik veya başka bi susturucu yok değil mi downpipedan itibaren?
katalitik iptal dedim ama net bi cevap alamadım :)

Geri
Üst Alt