Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Bocanegra / Varex Exhaust System (HQ Video)

444 ROLL :) :)
atatürk caddesi mc donalds'ın karşısı subwayde bol bol zaman geçiriyoruz, oralardan geçen olursa aramaya sormaya gerek olmadan durup bakabilir muhabbet varsa katılabilir :)
sarı bi 1.8t leon var abone oldu mesela =)))

444 ROLL :) :)
atatürk caddesi mc donalds'ın karşısı subwayde bol bol zaman geçiriyoruz, oralardan geçen olursa aramaya sormaya gerek olmadan durup bakabilir muhabbet varsa katılabilir :)
sarı bi 1.8t leon var abone oldu mesela =)))

cık cık cık neden örnek olarak ben sarı olduğum içinmi?:D

oooo burda sağlam gider yapılmış yalnız :D Can hep senin başının altından çıkıyo he :D biz burda sessiz sakin araba kullanıyorz, sen geliyon "c.tesi ataşehirdeyiz" bu gider değil de ne peki ?? Sen Rolleri videoya da çekersin şimdi :D

Sarı Leon da bi bana dek gelmedi demek :S

oooo burda sağlam gider yapılmış yalnız :D Can hep senin başının altından çıkıyo he :D biz burda sessiz sakin araba kullanıyorz, sen geliyon "c.tesi ataşehirdeyiz" bu gider değil de ne peki ?? Sen Rolleri videoya da çekersin şimdi :D

Sarı Leon da bi bana dek gelmedi demek :S

Karşılaşmayalım mümkünse:D

yavuz ne atarı olm bız orda toplanyoruz atasehıre gıdıyoruz dedım maksat vag grubu genıslesın:) subway e roll noktası olarak bakmayalım ya oturyoruz muhabbet edıyoruz

Geri
Üst Alt