Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 6j hava filtresi?

kaankerim

Kayıtlı Üye
ibiza 6j cupra modeli için filtre önerisi ve nereden temin edebilecğeim hakkında bilgi ve önerisi olan?

garantiyi bozar mı? açık filtre öneriyorlar? herhangi bir kesme biçme işlemleri ile uğraşıp aracın orjinalini bozmak istemiyorum. teşekkürler.

arkadaşlar da yazacaktır..tahmini cevabımı veriyorum..aem dryflow olacaktır tavsiye motorunun yeni sistem olması sebebi..dryflow seni ayrıca yağlama zahmetinden de kurtaracaktır..hava filtresi garantiyi bozar mı bilmiyorum..ama sana mantıklı bir cevap vereyim..
arabalar bilgisayarlar gibi cache tutuyor mu? zannetmiyorum dolayısı ile..açık hava filtresini takarsın gezersin..garantilik bir durumun olursa..iki tornavida ile söker kapalıyı takar gidersin servise olur biter..bu da benim düşüncem..

varol abi teşekkürler, başka kullanan veya bilgi sahibi olan arkşlarında önerileri sonucu almayı düşünüyorum.

rica ederim tabi zaten öyle olacak..onlar da yazacaklardır..forumun amacı güzelliği keyfi de o..benim arabam eski model bu yüzden garanti ile ilgili yeni sistem motorlarla ilgili duyduklarımlarımdan gördüklerimden ve okuduklarımdan yazabilirim..zaten scw cuora ve boca sı olan arkadaşlar var araçlarını yeni alan arkadaşlar onların fikirleri çok önemli

Aem dryFlow tercıh etmelısın kurutıp fıltre,kırlendıgındede banyoya gırdıgınde al yanına onua da yıka :) kurudugunda tak devam et

TIP ın agzı kaclık onu olcup uygun olcude olanını al buyuk olanının faydası yok.Senın arabandakı gırıs kaclık bılemedıgım ıcın bsey dıyemıcem

Geri
Üst Alt