Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 2020

Merhaba arkadaşlar , 2015 ten beri ibizacıyım. Yeni kasayı beğenmiştim. En sonunda geçen hafta aracımı teslim aldım.

Aracım style paket dolayısıyla kol dayama bulunmuyor. Bunu disardan tedarik etmek istiyorum. Onerdiğiniz veya kullandıgınız bir marka/ürün var mıdır?
delmeden yapmak istiyorsanız servisten baska seçeneğiniz yok. servis 1300 civarı fiyat çekiyor. delecekseniz de ne bilim yazık olur

Servis çok ücret talep ediyor. 150-200 TL ye bardaklığa takılanlar da ses yapıyor deniliyor. En iyisi sünger tarzı birşey uydurmak

Merhaba arkadaşlar , 2015 ten beri ibizacıyım. Yeni kasayı beğenmiştim. En sonunda geçen hafta aracımı teslim aldım.

Aracım style paket dolayısıyla kol dayama bulunmuyor. Bunu disardan tedarik etmek istiyorum. Onerdiğiniz veya kullandıgınız bir marka/ürün var mıdır?

Merhabalar araciniz hayırli olsun piyasada universal olarak satilan ayni kolcak mevcut montaj yaparken ya silikon kullanin ya da cif taraflı bant ile islem yapin vida vs ile deldirmeyin 3 gun sonra trim sesi alma durumunuz olabilir

hayırlı olsun guzel araç acıkcası ben 2 yıldır kullanıyorum FR ını cok memnunum acıkcası

Hayırlı olsun, kardeşim döşemecide kolcak modelleri vardı seçtim uygun bir renkle kapladı şöför koltuğunu söktü ve koltuğa somonla montajını yaptı harika oldu tavsiye ederim birde çok çok uyguna yaptırmıştım. Bir o kadarda sağlam. Düşünebilirsin bir fikir.

Ben de 2012 leon fr'ima aldim kol dayama silikon çift tarafli bant ile yapıştırdım taş gibi oldu ve 2 senedir yerinden oynama olmadi delmeye gerek yok bence

Geri
Üst Alt