Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 1.4 5k vs ibiza 1.4 3k

Koray bi gün senle yolda karşılaşalım yahu.. :)
bu arada yanan emisyon lambası galiba..

Koray bi gün senle yolda karşılaşalım yahu.. :)
bu arada yanan emisyon lambası galiba..

valla denk düşersek şölen olur :) arabada 4 kişi ancak bu kadar oluyor :) o arıza lambası egr iptalinden dolayı yanıyor sürekli alıştım artık sildiremiyorum :)

ahhh eski arabam ya walla videyoyu izlerken o kadar pisman oldum ki sattigima :( koray benden sana tavsiye sakin satma abi ibiza mk4 6l kadar surus zewki weren bir araba yok leon aldim bin pismanim cok keyifsiz bir araba ibizadan sonra bundaki makas atma zewki bambaska ya :) motorun 4 bin devirden sonraki sesi fln direksiyonu olsun cok keyifliydi yaktin beni gece gece tribe soktun :( fck l10 i love ibiza :)

moruk makas icin ya coil lazim ya da 5lik yay :) oteki turlu isin zevki cikmiyor :) ibiza gercekten cok keyifli arac; gerek ebatlari olsun gerek karakteri olsun arac gitmesini biliyor :)

bu arada cenk hic oyle moralini falan bozma yani; keyfine bak sen kardesim :) daha ne istiyorsun..

beyler arka sislerimizi kapatalim ama :D

ahhh eski arabam ya walla videyoyu izlerken o kadar pisman oldum ki sattigima :( koray benden sana tavsiye sakin satma abi ibiza mk4 6l kadar surus zewki weren bir araba yok leon aldim bin pismanim cok keyifsiz bir araba ibizadan sonra bundaki makas atma zewki bambaska ya :) motorun 4 bin devirden sonraki sesi fln direksiyonu olsun cok keyifliydi yaktin beni gece gece tribe soktun :( fck l10 i love ibiza :)

olsun kanka boşver sen level atlamış oldun tadını çıkart leonun :) ilerde çok paran olursa yanına bir tane mk4 6l kapatırsın :)

moruk makas icin ya coil lazim ya da 5lik yay :) oteki turlu isin zevki cikmiyor :) ibiza gercekten cok keyifli arac; gerek ebatlari olsun gerek karakteri olsun arac gitmesini biliyor :)

bu arada cenk hic oyle moralini falan bozma yani; keyfine bak sen kardesim :) daha ne istiyorsun..

beyler arka sislerimizi kapatalim ama :D

coile gerek yok kanka ya -5 cm yay, 4 kişi , stepne, tesisat araba yerlerde zaten :D ama çok zevkliydi vallane yalan söyliyim 1 aylık stres attım :)

e-5 asfaltı takur tukur bir asfalt giderken adamı deli ediyor ve yoruyor..video güzel olmuş ama ara sıra tehlikeli olmuşş...tabi şöför koltuğundan olay başka görünüyordur o başka..

e-5 asfaltı takur tukur bir asfalt giderken adamı deli ediyor ve yoruyor..video güzel olmuş ama ara sıra tehlikeli olmuşş...tabi şöför koltuğundan olay başka görünüyordur o başka..

e-5 berbat abi ya arabada ön takım denen birşey kalmadı :S buarada tekrar istanbuldan halkından özür diliyorum :p

Geri
Üst Alt