Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

i phone

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xartal

Kayıtlı Üye
arkadaslar su an kullandığım nokia n95 8gb telefonumu değiştirmek istiyorum. düşündüğüm telefon i phone 3g 8 gb. ikinci el temiz cihaz olabilir

ya bence 2.elini alıcağını alma daha iyi..

3g s pahalı gelir şu an abi:)

---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

açıkçası i phone ile n 97 arasında kaldım..

iphone 3gs zaten çok gereksiz pahalı bir telefon bence

ben 3g de karar kıldım %90. n95 den sıkıldım bide bu sertifika sorunu olunca nokia kullanmak can sıktı biraz..

dün telefoncudaydım bana iphone 3gs ayır dedim gelince 3 haftadır bekliyor bu 3 haftayada hep bana sana n97 verelim diyip durdu istemedim illa iphone dedim, dün baktım ya dedi n97 kötüymüş dedi hımm dedim sebebini sormadım tabiki :) ben 2 tane sıfır iphone aldım kutusunda açmadan satttım bir türlü kullanmak nasip olmadı bekliyoruz hala stoklara düşmesini meredin :)

n97 kullanan arkadasım var memnunum diyor. ama bu sertifika sorunu yüzünden bişiy yüklenmiyor sinir oluyorumm. n95 den soğumamın sebebi de bu. bunun haricinde çok güzel telefon. ama i phone u çok merak ediyorum. ilgimi çeken bir cihaz

Şu i phoneneye bi ısınamadım gitti çok kaba ve çabuk bozuluyor tlf alıcaklara hayırlı olsun bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt