Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

i phone 3G S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hadi bakalım grup yaparız artık :D
tmm abi ben hazırım dün akşam heveslendim iyice. gittim bugun 3gs 16 gb aldım. cihaz afyon kvk sahibinin. 1 haftadır kullanıyomus hatta telefonda toplamda 11 saat görüşme yapmış. 1230 tl ye anlaştım. garantisi bile bugun başladı:)

---------- Post added at 18:33 ---------- Previous post was at 18:30 ----------

Ben sıradayım ama öne geçmek isteyen olursa yerimi verebilrim :)
öne bn geçtim heralde:)

Hadi hayırlı olsun Kemal senide iphoneledik :D Sıra Çetincimde hadi kanka senide ayfoonlayalım :D

ayfonlanmayan kalmasın:=) sitede iphone bölümü mü açsak:)

Ben de dayanamadım aldım sonunda :)

Zaten vodafone faturam 75tl sınırsız. 175x18 lik iphone paketi aldım siyah 32gb'lık yani 18 ay taksitle 1800TL'ye almış oluyorum.

3g s 32gb alarak aranıza katıldım:D

bir konu başlıgı acalım iphone ilk kullananlar icin zordur yardımcı olalım. burada baya iphone kullanıcısı var görünen :)

bencede sitede telefon paylaşım bölümü açsak fena olmaz:)

Iphone için şart..Bende de 3G 16GB var..geçen haftasonu Bangkokta unlock 3gs 32GB 700USD idi..Uluslararsı garanti yok sadece thailand garantisi var..AppleStore'da.. Çok kararsız kaldım ama 3g'den çok farkı olmadığı için 4G'yi beklemeye karar verdim..En nihayetinde kanımca Iphone kullanan başka bişeyi zor kullanır..Burada da Iphone bölümü açsak fena olmaz..Jailbreak yapanlar aralarında konuları paylaşır, benim gibi orjinal kullananlar Itunestan aldıklarının yorumlarını yapabiir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt