Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hyundai genesis coupe 3.8 l

tabi alternatifleri vardır..geçen konusu geçmişti 3.8 TR yel gelmez kaç paradı meselesi olmuştu ..ben bugün gezerken bunu gördüm..ona istinaden açtım..bunun dışında amerikada çok tutmuş diye duydum bu araç için tabi bi de şu gerçek var biz 140K verirken onlar bu araca 70-80 K ya sahip oluyorlar tabi öyle olunca tercihte bu araç öne çıkıyor

bu arabaya 200 bn lira istemiorlarmıydı bi ara

aynen dediğin gibi Varol Abi. seninle meslektaşız bide bizim aldığımız maaşa oranla. biz bu arabayı 140k liraya hiç yemeden kaç ay çalışarak alırız? birde abd deki öğretmen bu arabayı 45k dolara kaç ay çalışarak alır??:D

bu arabaya 200 bn lira istemiorlarmıydı bi ara

200K olanlar salon genesisler ama ben bunların fiyatını da böyle bekliuordum...hyundainin sitesinde bu aracın satışı yok..bunu biri harici getirtmiş gibi geldi bana..

aynen dediğin gibi Varol Abi. seninle meslektaşız bide bizim aldığımız maaşa oranla. biz bu arabayı 140k liraya hiç yemeden kaç ay çalışarak alırız? birde abd deki öğretmen bu arabayı 45k dolara kaç ay çalışarak alır??:D

tam bilmesemde abd de öğretmen maaşı bi filmde görmüstüm 24 K dolar yıllık tı ama eski idi galiba film..ölen rap yıldızının film big bilmemne idi orda geçti konusu..
ama orda o alır biz alamayız

200K olanlar salon genesisler ama ben bunların fiyatını da böyle bekliuordum...hyundainin sitesinde bu aracın satışı yok..bunu biri harici getirtmiş gibi geldi bana..

tam bilmesemde abd de öğretmen maaşı bi filmde görmüstüm 24 K dolar yıllık tı ama eski idi galiba film..ölen rap yıldızının film big bilmemne idi orda geçti konusu..
ama orda o alır biz alamayız

abi bu arada imza süper. tik olacak az sonra bende :D

hurdaiye bu kadar para sayılmaz,takibime aldım acaba satılcakmı merak ettim :)

Geri
Üst Alt