Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HuZurlaRıNıZDa SCW'NİN MAT BEYAZ İBİZASI İLK VE SON HALİ

mertcan benı öyle bir şaşırttın ki kardeşim şuan ağzım acık resmen arabanı dehşetli gözlerle izliyorum :)

Eline,emeğine sağlık resmen o ilk hurda halinden şimdikine baştan yaratmışsın ;)

O gardaşım dediğin adamı geç o boş küme sen daha iyisin :D

O değilde şimdi araban maviydi belden aşağısı mat beyaz çıtalardan yukarsı siyah gibi geldi boyadın mı oraları ne yaptın ? ama komple mattan ise böyle daha güzel olmuş.

Şuan tek yapıcağın iş lambadoor kapılar :D:D

eyw cano saolsn ya bu sürece gelene kadar wallahi saçlarım beyazladı heryeri kaplama haci heryer hem mat cok bogulrdu hemde farklı olmazdı die boyle bi kumar oynadık sırada lambadoor sonra uçurcam zatn niyetim o :p tekrar teskkr ederim saolsn yavru

evet dursunla birlikte oradaydık :) hayırlı olsun tekrardan.

teskkr ederim abi snnkside hayrlı ugurlu olsun allah iyi kazasız günlerde kullanmak nasip eder inş

harika olmuş gerçekten..tamponlar,tavan..on numara olmuş

Hayırlı olsun yeni sıfır gibi olmuş gerçekten

Maşallah Allah kaza bela vermesin bende aracımı böyle istiyorum cam yukarısı siyah alt taraf sarı ama cesaret edemedim harika duruyo eline cebine sağlık........:eek:key:

beyaz kaplamaları hiç sevmiyorum matınıda normalinide fakat senin araban çok hoş olmuş güle güle kullan :eek:key:

walla süper olmuş jantları nerden buldun harikaymış bide egzost 10 numara

Geri
Üst Alt