Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HTC Desire HD

veeeee sonunda beklenen haber geldi :) HTC Desire HD 1 hafta içerisinde resmi olarak Türkiye'de satışa çıkıyor :)

Htc alıp sürekli rom yükleyeceğime iphone alırım jb ile uğraşırım :) htc touch hd kullandım 6 ay. wm7 çıkacak diye baya beklettiler. Sonunda çıktı galiba ama windows abi işte. mavi ekran fln :) her türlü hissettiriyor windows olduğunu. Android yine bi yere kadar ama wm ile kullanacaksanız kesinlikle almayın derim. Ben o romların tüm ayrıntılarına kadar öğrenmeme rağmen çileden çıkarmıştı beni telefon. Hiçbir şekilde stabil değil. Siz ayarlardan yapma'yı seçersiniz o yapar bir de hiçbirşey olmamış gibi davranır. :):):)

Siz Windows kullanarak hata yapmışsınız zaten :)
Ben bi süre windows kullandım, androidi bilmediğim için ama sonra bir gün deniyim dedim ve o kadar zaman beklediğimi çok pişman oldum...
Resmen yeni telefon almış gibi hissettim kendimi :) çok çok farklı oldu, artık çok daha mutluyum :)
Htc alıp sürekli rom yükleyeceğime iphone alırım jb ile uğraşırım :) htc touch hd kullandım 6 ay. wm7 çıkacak diye baya beklettiler. Sonunda çıktı galiba ama windows abi işte. mavi ekran fln :) her türlü hissettiriyor windows olduğunu. Android yine bi yere kadar ama wm ile kullanacaksanız kesinlikle almayın derim. Ben o romların tüm ayrıntılarına kadar öğrenmeme rağmen çileden çıkarmıştı beni telefon. Hiçbir şekilde stabil değil. Siz ayarlardan yapma'yı seçersiniz o yapar bir de hiçbirşey olmamış gibi davranır. :):):)

Geri
Üst Alt