Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

House MD

Heheh senaryo diye elbette her fikri açık olurlar adamlar bile sonunu nasıl getireceklerine karar veremez durumdalar. Benim için bir fenomen olarak başladı aynı Hereos gibi sonrası fiyasko halini aldı. Hereos da da bir güç yarattılar ondan sonra ona karşı bir başka güç çıktı ortaya geçen sezon son bölümlerine şöyle bir göz attım amerikanın yarısı mutant olmuş anasını satayım :D House daha insancıl ve acı ile komediyi güzel harmanlayıp insan ilişkileri ile ilgili çok ince detaylardan güzel bilgi niteliğinde derslerde verebiliyor. Tavsiye ederim. İlk iki bölümden sonra bir sezonu soluk almadan izlersin

Mert abi sen dikkatli izlemen gereken bölümleri uykulu bi şekilde tek gözle izlemedin dimi.. :D

komedi dersen de Friends ötesi yok benim için..
her sezonu her bölümü muhteşem tek kelimeyle..

ben bütün sezonu izledim lostun bi b.ka yaramaz.. preason breakı hiçbir diziye değişmem :)

Yok emin ol ki izlemedim. Hatta facemin bokunun ilk çıktığı zaman insanların hazırladığı kost sorularını gözüm kapalı cevaplayarak bir çok amerikalıyı bile geride bırakmışlığım var ama boş çıktı. Ben komedi demedim ki iyi oku "House daha insancıl ve acı ile komediyi güzel harmanlayıp insan ilişkileri ile ilgili çok ince detaylardan güzel bilgi niteliğinde derslerde verebiliyor." dedim :D

house' a başlamıyorum abi bilerek, kenarda tutuyorum onu. benim birader izliyor onu 6. sezon efsane diyor. izliycem onu da bir ara.

lostta 3. sezon dediğin gibi işin çivisi çıkmıştı. ben de bozuyorlar diziyi dedim ama sonra 4. ve 5. sezon kendini affettirdi. eski heyecanı yakaladılar bence. 6. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Ocak ayını iple çekiyorum.

Heroes konusunda tamamen haklısın, o biraz saçmaladı. herkeste bir yetenek. ula dedim bende de olmasın arada deniyorum varmıdır bende de diye :p. heroes şu an 4. sezon devam ediyor. 4. bölüme geldiler ama şuana kadar pek heyecan yok, inşallah düzelir :)

kim ne derse desin abi, gelmiş geçmiş en iyi dizi Lost' tur benim gözümde :)

Ozan valla bende lost un 5 sezonu duruyordu geçen temizlik yaparken attım çöpe :) Zevkler ile renkler durumu söz konusu mesela siz prison break diyorsunuz ben ilk diziye başlayanlardanım ama sarmadı bir türlü onun yerine Dexter derim, lost diyorsunuz Fringe derim ama hepsini bir kenara koyarım House derim :D

Mert abi tırnakladıklarına da uyuyo ama buna ne dicen.. :D :D

Ozan valla bende lost un 5 sezonu duruyordu geçen temizlik yaparken attım çöpe :) Zevkler ile renkler durumu söz konusu mesela siz prison break diyorsunuz ben ilk diziye başlayanlardanım ama sarmadı bir türlü onun yerine Dexter derim, lost diyorsunuz Fringe derim ama hepsini bir kenara koyarım House derim :D

prisonun da ilk sezonu güzeldi ondan sonrası çok saçmaladı. sıkılarak izledim taaaki son 2-3 bölüm kalaya kadar. diziyi çok güzel bitirdiler abi

sen komedi izlemiyorsun sanırım abi buarada :)

Geri
Üst Alt