Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda Civic Rs

Arkadaşlar merhaba,

2015 leon fr 1.4 tsi manuel aracım var. Civic Rs hatchback almayı düşünüyorum. Aracın 100 bin tllik fiyatı var. Araçla ilgili bilgisi olan var mı ? Önerir misiniz ?

Teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Genel olarak incelemedim fakat dış görünüş olarak güzel birde metalik şampanya rengi efsane duruyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Honda motor ve şanzıman yönünden dünyanın en sorunsuz markasıdır.

Test videosunu izlemiştim. Yakıtı dışında iyi görünüyor. Uzun dönem yakıt ortalamasının teste başlamadan önce 10,6 lt olduğunu, test esnasında gazladıkları için 11,8 lt civarına yükseldiğini söylemişti kullanıcı.

100 tane bin lira...
Vay arkadaş...
Piyasaya bak...

genel olarak iyi bir araç ancak bazı kronik sorunları devam ediyormuş mesela aşırı rüzgar alımı, yüksek hızlarda verdiği güven fren mesafesi ve aşırı yakıtı olumsuz yönleri ben yeni makyajlı leon frden şaşmazdım. sen şuan leonunu çok rahat elinden çıkarırsın ancak honda hb türkiyede pek piyasası yok bunu da düşün derim.

yakıt derdin yoksa ne kadar ekmek o kadar köfte misali...oyuncak uzaktan kumandalı arabalar gibi :) sport,atak.. güzel araç güzel para japonlar almanlardan bi tık üstünde :D

Hondalar sorunsuz makinelerdir,ep3 typer kullanmış biri olarak,şahsım adına şu ankş rs lerdeki tek sorun bence torkun beygire göre düşük olması ve CVT şanzıman kullanılmasıdır...185 beygirlir bir makinede,bu denli düşük bir tork,leon un hızlanmasını sana arattırabilir ki şehsım adına yüksek devirli araç kullanmayı sevenler için cvt keyifsiz ama bir okdr da sıkıntısız şanzımandır...honda nın herşeyi problemsizdir ama bemce bi test sürüşü yap DSG nin seriliğini ve geçiş hızını arayabilirsin... bence o aracın en aşşa 350 tork ve 7 ileri tiptronik şanzımanla sunulması gerekirdi...zaten vtech gibi ciğerli bir makinede,beygire göre tork un bukdr düşük kalmasının sebebi cvt şansımanın yapısıyla alakalı....ben olsam alırmıyım,evet alırım...

Hondalar sorunsuz makinelerdir,ep3 typer kullanmış biri olarak,şahsım adına şu ankş rs lerdeki tek sorun bence torkun beygire göre düşük olması ve CVT şanzıman kullanılmasıdır...185 beygirlir bir makinede,bu denli düşük bir tork,leon un hızlanmasını sana arattırabilir ki şehsım adına yüksek devirli araç kullanmayı sevenler için cvt keyifsiz ama bir okdr da sıkıntısız şanzımandır...honda nın herşeyi problemsizdir ama bemce bi test sürüşü yap DSG nin seriliğini ve geçiş hızını arayabilirsin... bence o aracın en aşşa 350 tork ve 7 ileri tiptronik şanzımanla sunulması gerekirdi...zaten vtech gibi ciğerli bir makinede,beygire göre tork un bukdr düşük kalmasının sebebi cvt şansımanın yapısıyla alakalı....ben olsam alırmıyım,evet alırım...

Aracı test ettim. Dediğin gibi 0-100 hızlanması leonla aynı. 182 beygirden daha fazlasını beklerdim açıkçası. Şanzımanı bir dsg değil. Ama en çok endişe veren hb Civic piyasasının olmaması. Yukarda arkadaşlar da yorumlarında yazmış. Aldım mı kolay satamam gibi geliyor.

bc1562d2e2a64f0b4a8a13bec5ac6dc9.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt