Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hodgkin Lenfoma

Evet sevgılı abılerım kardeslerım dostlarım kardesımın PED sonuclarını aldık doktor durumun cok ıyıye gıttıgını ve 2 kur daha kemoterapı gorecegını eylul ayı gıbı tedavımızın bıtecegı mujdesını verdı.....yolun yarısını bıtırdık Allahım kımseye dert vermesın ....

Konuyu yeni gördüm gökhan çok çok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin...

İnşallah tez zamanda atlatır...

çok şükür yavaş yavaş sağliğina kavuşuyor gökhan...allah daha iyi günler de göstersin...

çok çok geçmiş olsunn...
kardeşinin yaşı kaç bilmiyorum ama böyle durumlarda ne kadar gençse okadar kolay sağlığına kavuşması onu biliyorum.
aynı hastalık dayımdada vardı. ama o radyoterapi gördü, o onu baya halsizleştiriyodu. sanırım kemoterapiye ihtiyaç olmicak kadar baştaydı.. hatta bunların A B C gibisinden harflendirmeleri vardı diye hatırlıyorum. dayım şuan sapasağlam ayakta ama 6ayda bir kontrollerini düzenli olarak yaptırması gerekiyor, çünkü hayatı boyunca tekrar nüksedebilceği bi hastalık bu. tekrar geçmiş olsun yardım edebilceğim bir konu olursa dayımdanda bilgi alabilirim dilersen detaylı olarak

guzel habere cok sevındım
ınsallah bı an once saglıgına kavusur

Evet sevgılı abılerım kardeslerım dostlarım kardesımın PED sonuclarını aldık doktor durumun cok ıyıye gıttıgını ve 2 kur daha kemoterapı gorecegını eylul ayı gıbı tedavımızın bıtecegı mujdesını verdı.....yolun yarısını bıtırdık Allahım kımseye dert vermesın ....

yeni gördüm abim konuyu..Allah'ın izniyle en yakın zamanda tamamen sağlığına kavuşur inşallah..

Geri
Üst Alt