Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hodgkin Lenfoma

Rabbim yardımcısı olsun inş tez zamanda iyileşir dualarımız sizinle kemoterapi zor bir durum sonrasıda var ne yazıkkı inş buda gelip gecer rabbim büyük gökhan abi bol bol dua edin duaların önemi yok büyük...

saol atillam allah razı olsun öle tabi dualarımız her zaman onlarla işallah tez zamanda biticek mujdeli haberi çarşıya çıkar çıkmaz sizlerle paylaşıcam arkamda çok büyük bi aile var sizlerde dualarınız eksik etmeyin....

çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah

teşekkürler.....

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

bugün kardeşim 2. kemoterapiyi almak için doktoruna gittik önemli bi tahlil sonucu daha vardı onunda sonucunu öğrendik kemik biyopsiside kan biyopsiside temiz çıktı çok şükür doktorların demesi bu iş bitmiştir yaza kadar hiç bişisi kalmıycak demeleri içimizi öle çok rahatlattıki anlatamam sizlere bunu bir an önce sizlerlede paylaşmak istedim askere gitmeden bunları öğrenmek banda çok büyük moral oldu....

canım benim çok sevindim...bundan sonra daha kolay olur Allahın izniyle

Geri
Üst Alt