Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hill Climb Serra Do Rio Do Rastro.. "Teaser"..

YCO

Kayıtlı Üye
750hp'lik Red Bull Hyundai Genesis Coupe..

25'inde videonun tamamı yayınlanıcakmış..
Varol abim tahminimce çok seviceksin.. :)

video görünmüyosa..
www.navige.com ..

Başarıl şu pedal hareketleri direksiyon kabiliyeti harika bi olay baya keyifli olsa gerek aynı zamanda ürkütücü bi yol uçurumun dibinde adrenalin fena....

yiğit yeni gördüm..o yolda araba kullanmak isterdim ama bu şekilde kullanamam herhalde..
genesis in özelliklerini buldum almanca..hepimiz ps kw ne biliyoruz zaten

türkiyede sadece 2.0 modeli var galiba oda 214 bg
resim2m.png

2.0T'yi keşke biraz daha güçlü yapsalarmış..
300hp'lik V6 keyiflidir ama sesi de.. :)

2.0T'yi keşke biraz daha güçlü yapsalarmış..
300hp'lik V6 keyiflidir ama sesi de.. :)

artık 2.0 T yi 300 yapmak bizlere mi kalıyor..bilerek yapmamışlardır..onlara..otomatik fiyatı 83 bin düzü 79 bin di..biraz resimlerini incelerdim görüntü hoş ama hyundai olunca stop ediyor insan

artık 2.0 T yi 300 yapmak bizlere mi kalıyor..bilerek yapmamışlardır..onlara..otomatik fiyatı 83 bin düzü 79 bin di..biraz resimlerini incelerdim görüntü hoş ama hyundai olunca stop ediyor insan

Hyundai'e 80K..fazla.. :)

Aga bu nedir ya :D ;) ;) ;) :cool:

2efj0qr.jpg

Benimsenmiş hyundai imajından tamamen uzaklaştırıyor insanı , tabi normal genesis i değilde o aracı ve şöförü tebrik etmek lazım bence ;)

Aga bu nedir ya :D ;) ;) ;) :cool:

2efj0qr.jpg

Benimsenmiş hyundai imajından tamamen uzaklaştırıyor insanı , tabi normal genesis i değilde o aracı ve şöförü tebrik etmek lazım bence ;)

muhteşem bir yol..ama kesin o yolu eşek lerle yapmışlardır...

Geri
Üst Alt