Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Heroes & How i met your mother

Pascal

Kayıtlı Üye
takip edenler için hatırlatma yapmak istedim.

heroes ve how i met your mother dizilerinin yeni sezonları başladı. takip edenler için eminim sevindirici bir haberdir. takip etmeyenlere de şiddetle tavsiye edilir her iki dizi de

howimetyourmother ın başladıgı iyi oldu ama bi iki ay sonra başlıcam arka arkaya izlemek için çok kısa cunku =) bide ''fringe'' diye bi dizi var bende ona başladım 2. sezonuda başlıcakmış sanırım güzel bi diziye benziyor..

howimetyourmother ın başladıgı iyi oldu ama bi iki ay sonra başlıcam arka arkaya izlemek için çok kısa cunku =) bide ''fringe'' diye bi dizi var bende ona başladım 2. sezonuda başlıcakmış sanırım güzel bi diziye benziyor..

ewet fringe de güzeldir kardeşim, izle bence de.

ayrıca bir dizi daha tawsiye ediyim ben sana :
The Big Bang Theory
oldukça komik bir dizi onun da 3. sezonu yeni başladı. 20 dakikalık dizilerden çerez gibi gidiyor valla izle bence :D

ben de dediğin gibi yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. biriktirip izliyim diyorum ama dayanamıyorum indiriyorum hemen :D

---------- Post added at 01:50 ---------- Previous post was at 01:49 ----------

antin kuntin diziler:D

antin kuntinmiş, ne izliyim yaprak dökümü mü? :D

bu diziyi hiç izlemedim ama en başından feci gıcık kapmıştım neden demeyin bilmiyorum.. :)

Ben izledim 2 bölüm oynadı h.i.m.y.m. Şimdi her hafta bekle :( Heroes'da 3 bölüm oynamış. Bu arada yeni diziye başlamak isteyen varsa,

Flight of the conchords, entourage ve weeds'i öneririm arkadaşlar.

Ben de bu iki diziyi takip ediyorum ve özellkle HIMYM'ı tavsiye ederim.

Bunu yanında Lost ve The Big Bang Theory de çok güzel dizilerdir.

Ben izledim 2 bölüm oynadı h.i.m.y.m. Şimdi her hafta bekle :( Heroes'da 3 bölüm oynamış. Bu arada yeni diziye başlamak isteyen varsa,

Flight of the conchords, entourage ve weeds'i öneririm arkadaşlar.

filght' a henüz başlamadım ama entourage ve weeds fena dizi değillerdir. özellikle entourage keyifli bir dizi, çok da güzel bayanlar rol alıyor arada ;)

filght' a henüz başlamadım ama entourage ve weeds fena dizi değillerdir. özellikle entourage keyifli bir dizi, çok da güzel bayanlar rol alıyor arada ;)

Flight'ı tavsiye ederim, ilk bölümler biraz sıkıcı gelebilir ama 4.bölümden sonra bırakmak istemiyor insan. Ben 1 günde 22 bölüm izledim :D

geçen sene heroes i takip ediyodum ama kaçırınca sarmadı bidaha

Geri
Üst Alt