Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Herkese selam

FRTVATANSEVER

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,31000 tl ye 2010 model 28000km de 1,4 tsi referance aldım ve artık bende bi leon kullanıcısı oldum,aracın fiyatı normalmidir?fikrinizi almak istedim

Hoşgeldin :)

Model km çok iyi referance olması fiyatta etkili ama 31 bence gayet iyi bir fiyat.

Öncelikle kendimizi üyeler bölümünde tanıtalım Fırat,daha sonra bu konuları paylaşırız,yinede hoşgeldin.

Abi nasıl tanıtıcam peki ben ilk kez forum kullanıorum yardımcı olursan sevinirim

Üyelerimiz bu linke tıklayıp aynı açtığın konu gibi bir konu acıp kendinizi kısaca tanıtmanız yeterli..

km iyimiş
fiyatta erhan abinin dedigi gibi referance olması etkili

güle güle kullanın :)

Aracınız hayırlı olsun fiyat normal fakat çok makul değil zaten almışsınız aracı sanırım bunla canınızı boşuna sıkmayın...:eek:key:

hoşgeldiniz, güzel mantıklı bir seçim olmuş.

Geri
Üst Alt