Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hava Filtresi

meteziyan

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Haz 2020
Mesajlar
88
Puanları
18

catres

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Mar 2019
Mesajlar
166
Puanları
28
Bunu alsam uygun mudur hocam başka herhangi bir şeye gerek var mıdır ?

Sanırım aracınme MK3 Kutuya kadar boru o şekilde geliyorsa sadece filtre yeterli olacaktır alacağınız yere de tekrardan bir sorun
 

meteziyan

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Haz 2020
Mesajlar
88
Puanları
18
Açık hava filtresi taktırmam serviste bana bi sıkıntı yaşatır mı ?
 

faw13

TEKNİK MODERATÖR
Katılım
28 Ağu 2013
Mesajlar
1,465
Puanları
113
Paylaştığınız ürün aracınızla uyumlu. Ama filtresinin kalitesi nasıldır bilemiyorum. Kutu sökülüp yerine açık filtre ve kazan takılıyor. Fakat ön ızgaradan gelen hortum normalde havayı filtreye yönlendiriyor, o hortumu uzatıp kazanın altından vermek mantıklı olabilir. 2 örnek fotoda da bu yapılmamış ama altında bir boşluk var kazanın.

Aracınız garantiliyse motorla ilgili herhangi bir sorunu (turbo dahil) garantiye almayacaklardır. Ama servise giderken filtreyi çıkarıp kutusunu takıp sonra tekrar açık filtreye dönebilirsiniz. Garantiniz yoksa zaten sorun çıkarabilecekleri bir durum da yoktur. Parasını verip işlemi yaptıracaksınız sonuçta :)
 
Üst Alt